Gość: madzialena.
IP: 82.160.22.*
11.01.05, 21:18
od kiedy pamiętam zawsze mi coś nie pasowało we mnie i w moim życiu. ale jakiś czas temu wszytsko zaczęlo układać się bajkowo. szczęsliwa miłość, wspaniali przyjaciele, kochająca rodzina. zdałam sobie sprawę, że taka sielanka nie może trwać długo, że jest za dobrze. i zaczęłam szukać problemu w sobie, zaczęłam bać sie chorób. najpierw znalazłam u siebie wszystkie możliwe objawy białaczki i szpiczaka, oraz anemi złośliwej. wykonałam szczegółowe badania krwi i wszystkie wyniki były idealne. radośc nie trwała długo. już tego samego dnia zaczęłam podejrzewać u siebie wirusa HIV. szukam wszystkich możliwych materiałow an temat objawow i samego zakazenia. caly czas odtwarzam w myslach sytuacje a ktorej moglo dojsc do zakazenia, chociaz kazdy mowi,ze jest to niemozliwe- nawet ksiązki tak mówią. ale ja mam watpliwosci. nie moge normalnie zyc, co chiwle wybucham placzem, nic mnie nie cieszy i zadreczam sie czarnymi myslami. to jest KOSZMAR. wiem,ze jak zrobie test na przeciwciala to wynajde sobie znowu jakas chorobe i tak w kolko. co ja mam robic? czy isc juz do psychologa? czy to zwykla chnadra zwiazana z przedwiosniem w zimie? ratunku!;(