on.ma.klapki 01.10.05, 16:54 Czy można wskazywanie uznać za słuszne? Wkurza mnie pewien ktosik, ale nie wiem, jak mu wygarnąć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rybolog Re: wskazywanie błędów 01.10.05, 16:55 Tak, jest sluszne i nawet potrzebne... Odpowiedz Link Zgłoś
alaaa6 Re: wskazywanie błędów 01.10.05, 16:58 normalnie.... zmien nicka i do dziela..:)) a komu chcesz wygarnac...? Odpowiedz Link Zgłoś
racjonalna perfekcjonizm 01.10.05, 17:02 to zależy, prawda od stopnia posiadanego. Cholera mnie bierze, bo ni chciałabym się wmadrzac, ale kiedy trzeba, niczego innego nie da się zrobić. Chyba, że zlewać problem.Tylko, co to da. Odpowiedz Link Zgłoś
wichrowe_wzgorza a jak wskazujecie częściej? 01.10.05, 19:53 słowem czy w czynach? Tu zasadnicza różnica jest, bo, jesli ktos tylko gada, wiecznie gada, a postępuje inaczej to cóż - dziękuje za wskazówki takiej osoby:)Jest to wtedy zwyczajne czepianie się dla zasady. Wskazywanie poprzez działanie jest za to pouczające i warto takie wskazówki przyjmować, choć niekoniecznie trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
primone Re: a jak wskazujecie częściej? 01.10.05, 20:03 zasadnicza różnica zachodzi tylko wtedy, kiedy osoba pojmująca to zagadnienie stara się je zrozumieć, wobec czego pisze:czy należy wygarnąć w słowach czy w czynach. Wygarnąć, znaczy pewnie- uświadomic, że problem błedów istnieje i należy je potrafić uświadomić, nie tylko zasygnalizować. Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_38 Re: wskazywanie błędów 01.10.05, 23:46 wskazywanie nie ma żadnego znaczenia może być najwyżej męczące jesli twoje poczucie wazności się pieni że ktos OŚMIELA CI SIĘ WSKAZYWAC Odpowiedz Link Zgłoś
on.ma.klapki Re: wskazywanie błędów 02.10.05, 17:58 za pozwoleniem, wskazywanie znaczenie ma.Ma wiele znaczeń. Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_38 Re: wskazywanie błędów 02.10.05, 21:24 ma i nie ma mój list skupiał się nad tym aspektem kiedy nie ma nie musisz jednak o czym oboje wiemy zastanwaiac sie nad tym co mówię Odpowiedz Link Zgłoś
on.ma.klapki Re: wskazywanie błędów 03.10.05, 11:27 Oboje wiemy o tym, że nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek mogło doprowadzić do tego, by którekolwiek zastanowiło się nad tym, co mówi do niego druga osoba, wobec czego trzeci wers nie całkiem może pozostac dla niego jasny. Rozumiem, że list to w Twoim znaczeniu post.I nazewnictwie, jakie ma tak naprawdę znaczenie być może dowiedziałabyś się, gdybyś potrafiła pisac listy, a nie tylko posty na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_38 darmowe wku..anko bez konsekwencji 03.10.05, 22:17 sama nie mam zwyczaju atakowac bo nie widze wrogów a czyjeś ataki raczej mnie dziwią ale tu mamy paru kolesi który przyszli darmowo się powku..ac jesli ci to poamga Odpowiedz Link Zgłoś
kaja_ Re: wskazywanie błędów 02.10.05, 16:23 a kto dał mu prawo wskazywania? i czy to, że on uznał, że coś tam było błędem oznacza, że to było błędem? może to tylko jego zdanie, może się myli Odpowiedz Link Zgłoś
on.ma.klapki Re: wskazywanie błędów 02.10.05, 18:01 komu, to po pierwsze, do wskazywania błedów nie trzeba mieć zadnego prawa, to po drugie. Bo trzecie zaś trzeba umieć wskazywać błędy, czyli wazna jest umiejetność bezbłędnego wytłumaczenia. kaja_ napisała: >i czy to, że on uznał, że coś tam było błędem > oznacza, że to było błędem? błąd zawsze jest błędem, zalezy od kontekstu Odpowiedz Link Zgłoś
kaja_ Re: wskazywanie błędów 02.10.05, 18:31 błąd zawsze jest błędem? może w matematyce ale w życiu? jeśli ktoś postępuje tak a drugi inaczej? może powiedz, że przykro ci że ten x coś tam zrobił, że poczułeś sie tak i owak a nie że cię wkurza i chcesz błędy wskazywać co ty wyrocznia jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
on.ma.klapki Re: wskazywanie błędów 02.10.05, 23:05 kaja_ napisała: > błąd zawsze jest błędem? może w matematyce > ale w życiu? jeśli ktoś postępuje tak a drugi inaczej? Naisałam, że zaleznie od kontekstu błąd jest błędem. Zalezy od kontekstu. Coś nie jest czytelne? Lub cos jest nieczytelne? > może powiedz, że przykro ci że ten x coś tam zrobił, że poczułeś sie tak i owak Przykro, ale czy ma być przykro mnie, i czy w ogóle powinno być przykro komukolwiek? Według mnie to jest przykre, co nazwać można tak po prostu. Na ostatnie dwa wersy odpowiem, że nie chodziło o mnie. mAŁA uwaga na przyszłość, nie jestem wyrocznią, dlatego przed podpisaniem się pod swoim postem uwaznie przeczytałabym to co napisałam. Niestety, czasem brak na to czasu, co było ważne wczoraj nie wazne jest dzisiaj. Itp. Dlatego, wątek jest ogólno forumowy i dlatego nie powinien dotykać nikogo. Odpowiedz Link Zgłoś