amaterasu1
05.10.05, 18:09
Jak sobie z tym poradzić?
Pracowałam na stanowisku, do którego jak się okazało kompletnie nie pasowałam
z ludźmi, z którymi zupełnie nie mogłam się dogadać. Zdażyło mi się to
pierwszy raz na mojej ścieżce zawodowej, wcześniej miewałam trudniejsze
momenty, ale nigdy nie było tak źle. Stres duży, wkrótce już na samą myśl o
tej pracy zaczynałam się bać. Chciałam zrezygnować i zrobiłam to tak szybko
jak tylko się dało - ale po drodze byłam traktowana jak g... i nie za dużo
mogłam z tym zrobić. Dorobiłam się silnej nerwicy. Po odejściu z tej pracy
odetchnęłam z ulgą.
Zaczęłam szukać następnej, cv, rozmowa, wszystko super...
A ja się boję!!! Nie wzięłam tej roboty, mimo że naprawdę mi pasowała, pod
każdym względem w zasadzie.
Następnego cv już nie wysłałam. Biorę zlecenia. Boję się stałej pracy, boję
się że sytuacja się powtórzy i znów będę sie czuć jak w klatce.
Jakieś pomysły jak to przełamać (bez chodzenia do psychologa ;)
Tak na marginesie - nie jestem osobą tchórzliwą, zawsze byłam aktywna, no i
ten blok mi przeszkadza bardzo :(