eizo1 07.05.06, 23:42 Czy w momęcie gdy człowiek nie może wytrzymać ze swoimi myślami, nie rozumie ich i nie chce zaakceptować? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwan_w Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 07.05.06, 23:44 eee tam szaleństwo szybuje wyżej Odpowiedz Link Zgłoś
lea3h Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 07.05.06, 23:52 kiedy dysonans psychiczny jest tak duży, że wszelkie prawidła logiki odchodzą w zapomnienie i najchętniej wybiegłbyś na ulicę i dał wszystkiem to, na co zasługują i jeszcze zachował się tak, jakby ich nie było szaleńców było wielu nie wiadomo jednak czy po tej byli stronie czy po tamtej najpewniejsi głupcy ferują wyroki nt. psyche i to jest b. niebezpieczne w każdym razie nikt nie może decydować o naszym szaleństwie Odpowiedz Link Zgłoś
mskaiq Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 08.05.06, 10:44 Tylko kiedy sie poddasz, wtedy te mysli staja sie szalencze bo nic ich nie zatrzymuje. Probuj je blokowac, przychodza z podswiadomosci, kiedy twoja swiadomosc jest zajeta, te mysli staja sie o wiele slabsze i wycofuja sie. Odpowiedz Link Zgłoś
eizo1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 09.05.06, 00:27 i o to chodzi że nie daje rady nie moge sie niczym żająć ani pasywnie oglądaniem telewizji ani czytając albo rozmawiając z kimś Odpowiedz Link Zgłoś
znowuzagubiona Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 09.05.06, 08:24 Mam podobne objawy- troche sie przestraszyłam. Jedyne co moge robic i robie z przyjemnoscia, to pisanie na tym forum. Mysle, ze w moim przypadku to uzaleznienie, a nie szalenstwo. Wiem jak powinnam sobie z tym radzić i chyba sie za to wreszcie solidnie wezmę. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 09.05.06, 07:01 najlepszą radą jest gimnastyka Odpowiedz Link Zgłoś
hatroha Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 09.05.06, 07:36 Kiedy przestaje mówić... Odpowiedz Link Zgłoś
mmax20 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 09.05.06, 10:36 eizo1 napisał: > Czy w momęcie gdy człowiek nie może wytrzymać > ze swoimi myślami, nie rozumie ich i nie chce > zaakceptować? to tylko dołek szaleństwo jak nie wiesz, ża masz takie myśli Odpowiedz Link Zgłoś
eizo1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 09.05.06, 23:54 można być "szaleńcem" i być tego swiadomym tzn że sie odbiega od normy ludzie mordują i są tego świadomi że robią źle mają wyżuty sunienia Odpowiedz Link Zgłoś
mmax20 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 07:57 eizo1 napisał: > można być "szaleńcem" i być tego swiadomym > tzn że sie odbiega od normy > wszystko można sobie wmówić i uwierzyć - p. Goebbels - zależy tylko, ile razy się to powtarza > ludzie mordują i są tego świadomi że robią > źle mają wyżuty sunienia myślę że po fakcie, a sam fakt jest powodowany najczęściej afektem, ten z kolei jest konsekwencją nierozpoznanych, nie opowiedzianych myśli i narastających w ten sposób spiętrzeń emocjonalnych.. Odpowiedz Link Zgłoś
mmax20 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 08:02 dla mnie szaleństwo to stan ducha, który może przeżywać w pewnym momentach każdy człowiek, co nie oznacza, że jest on szaleńcem Odpowiedz Link Zgłoś
mskaiq Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 09.05.06, 11:07 Nie mozesz pasywnie Eizo1, czytanie czy telewizja wciaga zbyt slabo. Romowa jest lepsza ale musi byc interesujaca, jesli nie jestes wciagniety w nia to zalew mysli jest zbyt silny. Czy masz cos co Cie potrafi mocno wiciagnac? Dobre jest dzialanie ktore wymaga wysilku fizycznego. Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_38 p 22 09.05.06, 22:44 czasem szleństwo zaczyna sie kieidy człowiek sie pzred jakiś zcas nei wyśpi (dlatego tez brak snu jest jedną z podstawowych technik w praniu mózgu) pominąwszy kwestia organiczne (jakies guzy itd) to szlaeństwem najpierw tzreba sie zafascynowac szaleństwo ma w sobie wielkie złoża spzrecznosci z których człowiek nei chce popuścic żadnej i tak sie miota i miota i tak będzie dopóki nie popuścisz i nie odpuścisz skromność oszczednośc spójnośc oraz szacunek dla podstaw fizycznych takich jak dobry sen pokarm i rych - to podstawa spokoju i owocności Odpowiedz Link Zgłoś
eizo1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 09.05.06, 23:50 czytam i dochowze do wniązku że dobże nie jest Odpowiedz Link Zgłoś
kopalinka Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 00:00 może za dużo wolnego czasu ? Odpowiedz Link Zgłoś
mskaiq Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 01:37 Eizo1, mam wrazenie ze wystarczyloby ograniczyc alkohol. Im jest go wiecej tym latwiej o szalenstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
melania.k Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 08:26 eizo napisał "kiedy zaczyna się szalenstwo? Czy w momęcie gdy człowiek nie może wytrzymać ze swoimi myślami, nie rozumie ich i nie chce zaakceptować? " Nie, to tylko objaw nerwicy - jakiej to zależy już od treści tych myśli. Jeśli są takie jak w sygnaturce to rzeczywiście wygląda na ostry stan depresyjny. Szaleństwo zaczyna się wtedy kiedy nie jesteśmy w stanie rozróżnić pomiędzy tym, co myślimy, a rzeczywistością. Jak widać podałam bardzo płynną definicję... Odpowiedz Link Zgłoś
marya_yrena Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 09:05 Eizo! U mnie natrętne i nieopanowane myśli okazały się objawem nerwicy z elementem depresji.Na początku myslałam, że oszalałam,bo te moje mysli to były niezłego "kalibru", nie chcę pisać o szczegółach. Pomogła mi psychoterapia, bez wspomagania lekami. Zachęcam Cię do szukania pomocy u fachowców bo to NAPRAWDE pomaga. Na forum gazeta istnieje forum dla nerwicowców, ale OSTRZEGAM ja nie moge go czytaćbo mnie to niezdrowo nakręca i dołuje ale może Ty znajdziesz tam coś dla siebie. Pozdrawiam Cie. Odpowiedz Link Zgłoś
depresyjka4 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 20:08 ja zauważyłam u siebie, ze ostatnio odbija mi coraz bardziej. Pogrążam się w sobie i swoich własnych marzeniach, uciekam od rzeczywistości. Nie chcę tu być tak bardzo :-( Odpowiedz Link Zgłoś
znowuzagubiona Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 20:09 Ale my chcemy, żebyś była :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ag_a1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:06 Oj tak.Bądź depresyjko z nami. Odpowiedz Link Zgłoś
ag_a1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 21:41 Kiedy zaczyna się bezsenność. Odpowiedz Link Zgłoś
trollllllllllllllllllllllllll Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 21:42 Uffffffffffff:) Odpowiedz Link Zgłoś
ag_a1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 21:51 No tak. To tylko objaw szaleństwa.Jeden z elementów.Nie mylić z nerwicą, nadcisniem ,nadczynnoscią tarczycy, okresem dojrzewania, miłością,stresem itp. Odpowiedz Link Zgłoś
trollllllllllllllllllllllllll Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 21:52 Nie wiem, nie mam problemu bezsenności, ale dobrze wiedzieć Odpowiedz Link Zgłoś
ag_a1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:00 No to jesteś normalny. Z tego co wiem to każdy myślący inaczej ma kłopoty ze snem. Odpowiedz Link Zgłoś
trollllllllllllllllllllllllll Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:02 Pierwsze słysze Odpowiedz Link Zgłoś
ag_a1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:11 Że jesteś normalny czy że obłęd zaczyna sie bezsennością? Odpowiedz Link Zgłoś
trollllllllllllllllllllllllll Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:12 Jedno i drugie:) Odpowiedz Link Zgłoś
ag_a1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:17 He he.A jeszcze jak się fajnie śni to już na pewno jest w porządku. Odpowiedz Link Zgłoś
trollllllllllllllllllllllllll Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:20 Coś ostatnio nie mam żadnych snów Odpowiedz Link Zgłoś
ag_a1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:31 Wyluzuj to przyjdą.Mnie też się nic nie śni,ale kilka dni temu miałam przyjemny sen po dobrym dniu, kiedy uwierzyłam że wszystko ze mną w porządku. Odpowiedz Link Zgłoś
trollllllllllllllllllllllllll Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:33 No to dobrze:) Odpowiedz Link Zgłoś
ag_a1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:38 Mnie dzisiaj pewnie znowu nic się nie przyśni,ale kiedyś tam może:)Dobranoc i miłych snów. Odpowiedz Link Zgłoś
trollllllllllllllllllllllllll Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:40 Mnie sie jeszcze nie chce spać:) Odpowiedz Link Zgłoś
ag_a1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:44 Mnie też, ale jutro rano pobudka, więc zmrużę oko. Odpowiedz Link Zgłoś
trollllllllllllllllllllllllll Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:46 ag_a1 napisała: > Mnie też, ale jutro rano pobudka, więc zmrużę oko. Po co chcesz zasypiac na siłe, obudzisz sie jeszcze bardziej niewyspana Odpowiedz Link Zgłoś
ag_a1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 22:52 Dobranoc dobranoc dobranoc.Policzę owce, otworzę okno a podusia zabierze mnie w krainę snu. Odpowiedz Link Zgłoś
ag_a1 Re: Kiedy zaszyna sie szaleństwo? 10.05.06, 21:46 Czy szaleństwo jest wyborem podświadomości?Ucieczką od obowiazujących,nieakceptowanych powszechnie norm?Zamknięciem się we własnym świecie? Odpowiedz Link Zgłoś