Gość: Imagine
IP: *.unl.edu
18.02.03, 15:38
Panie Witold. Nie ubior zdobi czlowieka i w tym samym stopniu nie zdobi go
ilosc przeczytanych ksiazek. Jest kolosalna roznica pomiedzy ZAPOZNANIEM sie
z tematem a ZROZUMIENIEM go. Wydaje mi sie ze jestes Pan dopiero na tym
pierwszym etapie. Pokaz mi Pan choc jedna z owych 200 ksiazek, w ktorej autor
tak sie zwraca do swych czytelnikow, jak Pan do nas. Pokaz mi Pan !!! Ja mam
dostep do wszystkich pozycji, ktore zes Pan czytal, wiec wez Pan teraz
olowek, linijke i pakaz mi Pan, ktory z tych autorow zaleca wyzywanie i
wywyzszanie sie nad swymi czytelnikami. Na wypadek jednak, gdybys Pan nie
wiedzial o co mi chodzi, polecalbym przeczytac te ksiazki jeszcze 2-3 razy,
az do skutku i puknac sie w lepetyne. Nie tedy droga Panie Nie-Polak.
Pozdr, a jakze, Imagine.