Dodaj do ulubionych

taka sobie uwaga

25.03.03, 22:09
ten kanal nie powinien nazywac sie psychologia tylko poradnia malzenska
Obserwuj wątek
    • Gość: Imagine Re: taka sobie uwaga IP: *.unl.edu 25.03.03, 22:21
      sdfsfdsf napisał:

> ten kanal nie powinien nazywac sie psychologia tylko poradnia malzenska
      Dobrze mowisz. Swiatek wokol ktorego kreci sie zycie dla wielu to tylko
      kochanie sie. To jest cel i srodek do zycia. Wystap przeciwko temu modelowi
      a chmara sie zleci.
        • sdfsfdsf Re: taka sobie uwaga 25.03.03, 22:32
          kwieto napisał:

> Kochajmy sie!
          > Ja bede kochal siebie a Ty siebie :")))

czy jezeli wezme slub sam ze soba to cos sie zmieni w moim stosunku do siebie?
          czy bede sie czesciej zdradzal? czy lepiej jednak zyc ze soba na kocia lape?
      • Gość: oak Re: taka sobie uwaga IP: iB.rudanet.com:* / 192.168.1.* 25.03.03, 22:33
        Gość portalu: Imagine napisał(a):

> .... to tylko kochanie sie. ...... <

jestem zbudowany pięknem substytutu jaki kolega użył zastepując potoczną nazwę
        pewnej cześci ciała, która w mniemaniu wiekszości obywateli tej planetki, jest
        osią w okół, której obraca się galaktyka. )

• Gość: Imagine Re: taka sobie uwaga IP: *.unl.edu 25.03.03, 23:09
          Gość portalu: oak napisał(a):

> Gość portalu: Imagine napisał(a):
          >
          > > .... to tylko kochanie sie. ...... <
          >
          > jestem zbudowany pięknem substytutu jaki kolega użył zastepując potoczną
          nazwę
          > pewnej cześci ciała, która w mniemaniu wiekszości obywateli tej planetki,
          jest
          > osią w okół, której obraca się galaktyka. )
          >
          > ___________________________________________
          > fable convenue

Ciesze sie ze moglem w czyms pomoc.
      • Gość: ryba Re: taka sobie uwaga IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 25.03.03, 22:33
        Taaa, chmara sie zleci...Ty Imagine, lepiej powiedz temu swojemu kumplowi
        Witusiowi,ze mi problemow w domu narobil.
        Zachwycony jego internetowa strona, tez chcialem policzyc dnie spedzone
        wspolne z malzonka. Tylko nie pamietalem kiedy slub z nia zawarlem. Delikatnie
        sie jej zapytalem a ona cala mase obelg pod moim adresem wyslala!!! Od kilku
        dni ze mna nie gada i jeszcze obarczyla mnie cala masa bzdurnych obowiazkow
        domowych!!! Liczyc mi sie zachcialo!!!
        • Gość: Imagine Re: taka sobie uwaga IP: *.unl.edu 25.03.03, 23:11
          Gość portalu: ryba napisał(a):

> Taaa, chmara sie zleci...Ty Imagine, lepiej powiedz temu swojemu kumplowi
          > Witusiowi,ze mi problemow w domu narobil.
          > Zachwycony jego internetowa strona, tez chcialem policzyc dnie spedzone
          > wspolne z malzonka. Tylko nie pamietalem kiedy slub z nia zawarlem.
          Delikatnie
          > sie jej zapytalem a ona cala mase obelg pod moim adresem wyslala!!! Od kilku
          > dni ze mna nie gada i jeszcze obarczyla mnie cala masa bzdurnych obowiazkow
          > domowych!!! Liczyc mi sie zachcialo!!!
          To nie moj koles. A po drugie nie nasladuj go. Zreszta, to tylko farmazony
          spod szyldu "positive thinking".
          • Gość: ryba Re: taka sobie uwaga IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 25.03.03, 23:21

> Gość portalu: ryba napisał(a):
            >
            > > Taaa, chmara sie zleci...Ty Imagine, lepiej powiedz temu swojemu kumplowi
            > > Witusiowi,ze mi problemow w domu narobil.
            > > Zachwycony jego internetowa strona, tez chcialem policzyc dnie spedzone
            > > wspolne z malzonka. Tylko nie pamietalem kiedy slub z nia zawarlem.
            > Delikatnie
            > > sie jej zapytalem a ona cala mase obelg pod moim adresem wyslala!!! Od kil
            > ku
            > > dni ze mna nie gada i jeszcze obarczyla mnie cala masa bzdurnych obowiazko
            > w
            > > domowych!!! Liczyc mi sie zachcialo!!!
            > To nie moj koles. A po drugie nie nasladuj go. Zreszta, to tylko farmazony
            > spod szyldu "positive thinking".

Heh, teraz mnie to mowisz? Po fakcie? A ja tak liczylem te lata przestepne,
            zeby sie nie pomylic, tylko nie wiedzialem gdzie skonczyc:)))
            • Gość: Imagine Re: taka sobie uwaga IP: *.unl.edu 25.03.03, 23:28
              Gość portalu: ryba napisał(a):

> Gość portalu: Imagine napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: ryba napisał(a):
              > >
              > > > Taaa, chmara sie zleci...Ty Imagine, lepiej powiedz temu swojemu kump
              > lowi
              > > > Witusiowi,ze mi problemow w domu narobil.
              > > > Zachwycony jego internetowa strona, tez chcialem policzyc dnie spedzo
              > ne
              > > > wspolne z malzonka. Tylko nie pamietalem kiedy slub z nia zawarlem.
              > > Delikatnie
              > > > sie jej zapytalem a ona cala mase obelg pod moim adresem wyslala!!! O
              > d kil
              > > ku
              > > > dni ze mna nie gada i jeszcze obarczyla mnie cala masa bzdurnych obow
              > iazko
              > > w
              > > > domowych!!! Liczyc mi sie zachcialo!!!
              > > To nie moj koles. A po drugie nie nasladuj go. Zreszta, to tylko farmazon
              > y
              > > spod szyldu "positive thinking".
              >
              > Heh, teraz mnie to mowisz? Po fakcie? A ja tak liczylem te lata przestepne,
              > zeby sie nie pomylic, tylko nie wiedzialem gdzie skonczyc:)))

O to sie nie martw. Niedlugo wszyscy skonczymy.
              • Gość: ryba Re: taka sobie uwaga IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 25.03.03, 23:36

> Gość portalu: ryba napisał(a):
                >
                > > Gość portalu: Imagine napisał(a):
                > >
                > > > Gość portalu: ryba napisał(a):
                > > >
                > > > > Taaa, chmara sie zleci...Ty Imagine, lepiej powiedz temu swojemu
                > kump
                > > lowi
                > > > > Witusiowi,ze mi problemow w domu narobil.
                > > > > Zachwycony jego internetowa strona, tez chcialem policzyc dnie s
                > pedzo
                > > ne
                > > > > wspolne z malzonka. Tylko nie pamietalem kiedy slub z nia zawarl
                > em.
                > > > Delikatnie
                > > > > sie jej zapytalem a ona cala mase obelg pod moim adresem wyslala
                > !!! O
                > > d kil
                > > > ku
                > > > > dni ze mna nie gada i jeszcze obarczyla mnie cala masa bzdurnych
                > obow
                > > iazko
                > > > w
                > > > > domowych!!! Liczyc mi sie zachcialo!!!
                > > > To nie moj koles. A po drugie nie nasladuj go. Zreszta, to tylko far
                > mazon
                > > y
                > > > spod szyldu "positive thinking".
                > >
                > > Heh, teraz mnie to mowisz? Po fakcie? A ja tak liczylem te lata przestepne
                > ,
                > > zeby sie nie pomylic, tylko nie wiedzialem gdzie skonczyc:)))
                >
                > O to sie nie martw. Niedlugo wszyscy skonczymy.

To ja chyba skoncze pierwszy, wlasnie mnie rzucila na biurko list od Hamilton
                Solicitors, wypisuja jakies glupoty o moim zachowaniu, potem o domu,
                samochodach, biznesie, dziecku, koncie, zarobkach, ubezpieczeniach, funduszach
                emerytalnych, i cos tam jeszcze...
    • cossa Re: taka sobie uwaga 25.03.03, 23:01
      moze i masz racje, ale jesli nie tu to gdzie? :)
      niektorzy sluchaja rad, ale wystarczy poczytac jakis szerszy watek i widac
      kosmiczne rozbieznosci w poradach, sa skrajne opinie na temat jednej malenkiej
      sprawy, a czlowiek i tak zrobi tak jak uwaza za stosowne. Niejednokrotnie
      piszac o malzenskich klopotach po prostu chca sie z nimi podzielic.
      moze lepiej by bylo gdyby watki byly bardziej wydumane, mniej prozaiczne.
      wyeliminowaloby sie pewnie wielu, bo nie mieliby zbyt wiele do powiedzenia (w
      tym pewnie i ja).
      ale czy o to chodzi?

pozdrawiam
      cossa

sdfsfdsf napisał:

• re_ne Re: taka sobie uwaga 25.03.03, 23:20
      sdfsfdsf napisał:

Poradnia malzenska, i przed malzenska! Bo wiele jest tutaj przewaznie pan,
      ktore nie moga jakos sobie nikogo znalezc. Bo albo sa wredne - albo rude, albo
      jedno i drugie. No i fiksuja, bo samej kobiecie to ciezko. A jak juz sie taka
      chajtnie, i maz pozna sie na takiej, to nic dziwnego ze pozniej ja zdradza.
      I znowu pojawia sie problem - PSYCHOLOGICZNY.
      • sdfsfdsf taki sobie kawal 25.03.03, 23:31
        w takim razie kawal zeby dyskusja rumiencow nabrala, uslyszalem niedawno w
        trojce:
        na poczatku bog stworzyl adama ale adam strasznie sie sam nudzil i zdecydowal
        sie poprosic boga o jakies towarzystwo, powiedzmy kobiete
        przyszedl do boga i mowi - chcialbym zebys stworzyl kobiete piekna, madra,
        zgrabna, inteligentna, zabawna, uczciwa, pracowita itd.itp.
        bog zastanowil sie i powiedzial ok, ale bedzie cie to kosztowalo reke i noge,
        co ty na to?
        adam sie zastanowil i zapytal - a czy udaloby sie cos wykombinowac z zebra?
        koniec kawalu.(w tle slychac gromki smiech i oklaski)
      • cossa Re: taka sobie uwaga 25.03.03, 23:42
        az takie jestesmy straszne?

c.

re_ne napisał:

> sdfsfdsf napisał:
        >
        > > ten kanal nie powinien nazywac sie psychologia tylko poradnia malzenska
        >
        >
        > Poradnia malzenska, i przed malzenska! Bo wiele jest tutaj przewaznie pan,
        > ktore nie moga jakos sobie nikogo znalezc. Bo albo sa wredne - albo rude,
        albo
        > jedno i drugie. No i fiksuja, bo samej kobiecie to ciezko. A jak juz sie taka
        > chajtnie, i maz pozna sie na takiej, to nic dziwnego ze pozniej ja zdradza.
        > I znowu pojawia sie problem - PSYCHOLOGICZNY.
      • Gość: wrednababa Re: taka sobie uwaga IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 26.03.03, 09:12
        re_ne napisał:

> >Poradnia malzenska, i przed malzenska! Bo wiele jest tutaj przewaznie pan,
        > ktore nie moga jakos sobie nikogo znalezc. Bo albo sa wredne - albo rude,
        albo
        > jedno i drugie. No i fiksuja, bo samej kobiecie to ciezko. A jak juz sie taka
        > chajtnie, i maz pozna sie na takiej, to nic dziwnego ze pozniej ja zdradza.
        > I znowu pojawia sie problem - PSYCHOLOGICZNY.

.........no wiesz..!!!! ;((
        nie przypominam sobie, żebym się gdzieś tutaj użalała.... hihihi ;)))
        • procesor Re: taka sobie uwaga 26.03.03, 09:58
          Wrednababo!
          Re_ne chyba nie lubi kobiet. :))
          A może one go nie lubia?? :))
          Widzisz - dla niego albo rude albo wredne.. :)
          Rudość schodzi mi z włosów - musze się na nowo przefarbowac - będę i ruda i
          wredna (ale nicka nie zmienię! ). :))

A forum jak forum - nie ma co sie użalac - na forum jak w życiu. Codzienne
          problemy przeplatane wystapieniami malkontentów, maniaków seksualnych lub
          religijnych, tych co wiedza najlepiej (to ja?? :) ), bluzganiami tych co nic
          innego nie maja do powiedzenia, czasem problemy egzystencjalne się pokazą,
          czasem prawdziwa tragedia, czasem chęc wygadania.
          Samo życie.
          :))
          • Gość: wrednababa Re: taka sobie uwaga IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 26.03.03, 10:42
            ..no chyba faktycznie nie lubi kobiet...
            ..ale dowiedziałam sie co mnie czeka !!! najpierw zacznę fiksować ;) potem ktoś
            się zlituje i się ze mną "chajtnie" a potem się na mnie pozna i zacznie mnie
            zdradzać na prawo i lewo bo na to zasługuję... życie jest piękne i z nadzieją
            patrzę w przyszłość :)))
            • alfika Re: taka sobie uwaga 26.03.03, 11:17
              No, cudnie po prostu!
              Ale pięknie też brzmi poradnia małzeńska i przedmałżeńska dla samotnych kobiet.
              Hi hi :)))
              Coś jak poradnia AA dla 10-latków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka