listopad9 04.11.06, 15:13 Czy ktoś czytał książkę Erica Berne W co grają ludzie? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maureen2 Re: Gry 04.11.06, 15:52 czytałem to z 10 lat temu, analiza transakcyjna nie jest zła Odpowiedz Link Zgłoś
listopad9 Re: Gry 04.11.06, 16:01 Pierwszy raz czytałam tą książkę kilka lat temu i jakoś tak przeszło bez większych przemyśleń. Teraz po kolejnym czytaniu i zderzeniu z rzeczywistością zastanawiam się czy wogóle można żyć bez jakiejkolwiek gry? Odpowiedz Link Zgłoś
listopad9 Re: Gry 04.11.06, 16:14 Chieć to móc - to byłoby idealne, ale nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
kama987 Re: Gry 05.11.06, 02:05 Czy wszystkie tajemnice muszą być wyjaśnione i rozłożone na czynniki pierwsze? Nie czytałam i nie przeczytam, aby nie stracić apetytu na życie i jego tajemnice. Gry niech pozostaną grami, a my uzdolnionymi graczami. Odpowiedz Link Zgłoś
listopad9 Re: Gry 05.11.06, 18:54 kama987 napisała: > Czy wszystkie tajemnice muszą być wyjaśnione i rozłożone na czynniki pierwsze? > Nie czytałam i nie przeczytam, > aby nie stracić apetytu na życie i jego tajemnice. > Gry niech pozostaną grami, a my uzdolnionymi graczami. Tajemnice obciążają, a nadmiar wiedzy wiedzy bywa dokuczliwy. Proponuję umiar - w grach również. Odpowiedz Link Zgłoś
solaris_38 po prostu przeczytaj 05.11.06, 00:04 jak to nie ma nigdzie skrótowca??? nie ma gotowca?? oj bieda to krótka książka i łatwo dostępna w sieci trzeba przeczytać to juz klasyka bo mnóstwo późniejszej literatury już w sobie ma analizę transakcyjną w jakimś tam stopniu i kamuflażu Odpowiedz Link Zgłoś
listopad9 Re: po prostu przeczytaj 08.11.06, 10:57 solaris_38 napisała: > jak to nie ma nigdzie skrótowca??? > nie ma gotowca?? > > oj bieda > to krótka książka i łatwo dostępna w sieci > trzeba przeczytać > to juz klasyka bo mnóstwo późniejszej literatury już w sobie ma analizę > transakcyjną w jakimś tam stopniu i kamuflażu Warto przeczytać. Warto wiedzieć w po co gramy. Klasyka. Przy takiej cudnej mgle zagrałam Szczepanika. Odpowiedz Link Zgłoś
dzika_zdzicha Re: Gry 05.11.06, 01:29 ja czytałam. genialne. przemyślenia? życie to gra... Odpowiedz Link Zgłoś