solaris_38
14.12.06, 04:00
forum
list do świata
do małego kawałka świata
:)
czasem myślę że to jak uczestniczenie w archeologii
mogłabym umrzeć albo zmienić się
a moje posty wciąż gdzieś trwają w wirtualnej przestrzeni
mówiąc śpiewając krzycząc szumiąc spoglądając czystymi oczami
albo przez emocje
a wszystko przez bezsennośc
czuje ze powinnam odpocząć od forum
akurat święta się zbliżają
dobry czas
i tak myślę ze chce kilka słów napisać choćby dla kogoś kto to kiedyś
przeczyta
bo będzie miał potrzebę przeżycia TAKIEJ WłAŚNIE JAK TA CHWILI
wiec się żegnam na jakiś czas (tradycyjnie)
i życzę świąt
w których istota bliskości objawi nam wszystkim ze jesteśmy jednym
naczyniem połączonym
wspólne drgnienia nad opłatkiem śniadaniem
czasem jedno spojrzenie oczu otwiera świadomośc ze jesteśmy wszyscy sobie
tak bliscy
i wiersz jeszcze żeby ta bliskość i ze mną miała swój udział:
wobec marzeń
nie wolno wpadać w panikę
przecież każda myśl
mogłaby być lepsza
każde uczucie gorętsze
każdy spór rozwiązany
ale nie są
dopiero się przybliżamy
a to tak daleko
że można umrzeć
z tęsknoty
tak łatwo się potknąć wtedy
o niedoskonałość
która może już jutro będzie ledwie śladem
twej stopy