Dodaj do ulubionych

lepsze samopoczucie

IP: *.mp.pi.se 19.07.03, 15:50
jakie macie pomysly zeby sie podniesc po nie udanym zwiazku i podreperowac
swoje zwatlone poczucie wartosci?
Obserwuj wątek
    • Gość: Malwina Re: lepsze samopoczucie IP: *.d1.club-internet.fr 19.07.03, 16:07
      na pierwsze : refleksja
      na drugie : kochanek
      • Gość: daga Re: lepsze samopoczucie IP: *.mp.pi.se 19.07.03, 16:42
        reflekcja owszem nawet to robie, gorzej ze znalezieniem kochanka
    • Gość: rybkaa Re: lepsze samopoczucie IP: *.acn.waw.pl 19.07.03, 17:23
      Kochanek? bez sensu, to błędne koło, pociecha w przypadkowych ramionach może
      okazać się bardzo złudna i jeszcze bardziej nadwątlająca poczucie wartości,
      lepiej dac sobie czas na ochłonięcie a potem zapisać się na basen, kupić sobie
      nową szminkę i perfumy, zrobić fajną fryzurę , bywać tu i tam, pojechać sobie
      na wycieczkę do ciepłych krajów i naładowac bateryjki słońcem.
    • zly_kwiat Re: lepsze samopoczucie 20.07.03, 11:06
      Gość portalu: daga napisał(a):

      > jakie macie pomysly zeby sie podniesc po nie udanym zwiazku i podreperowac
      > swoje zwatlone poczucie wartosci?


      ja stosuje wino i dziewczyny



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka