Gość: daga IP: *.mp.pi.se 19.07.03, 15:50 jakie macie pomysly zeby sie podniesc po nie udanym zwiazku i podreperowac swoje zwatlone poczucie wartosci? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Malwina Re: lepsze samopoczucie IP: *.d1.club-internet.fr 19.07.03, 16:07 na pierwsze : refleksja na drugie : kochanek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daga Re: lepsze samopoczucie IP: *.mp.pi.se 19.07.03, 16:42 reflekcja owszem nawet to robie, gorzej ze znalezieniem kochanka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rybkaa Re: lepsze samopoczucie IP: *.acn.waw.pl 19.07.03, 17:23 Kochanek? bez sensu, to błędne koło, pociecha w przypadkowych ramionach może okazać się bardzo złudna i jeszcze bardziej nadwątlająca poczucie wartości, lepiej dac sobie czas na ochłonięcie a potem zapisać się na basen, kupić sobie nową szminkę i perfumy, zrobić fajną fryzurę , bywać tu i tam, pojechać sobie na wycieczkę do ciepłych krajów i naładowac bateryjki słońcem. Odpowiedz Link Zgłoś
zly_kwiat Re: lepsze samopoczucie 20.07.03, 11:06 Gość portalu: daga napisał(a): > jakie macie pomysly zeby sie podniesc po nie udanym zwiazku i podreperowac > swoje zwatlone poczucie wartosci? ja stosuje wino i dziewczyny Odpowiedz Link Zgłoś