Dodaj do ulubionych

czy to normalne?

IP: *.Proxy.IdeaLan / *.idealan.pl 03.01.04, 04:22
hm..moj chlopak wlasnie mi sie pochwalil , ze sie masturbuje myslac o inncyh
dziewczynach i patrzac na porno....mieszkamy daleko od sibie , wiec ja nie
moge go zaspokoic zawsze...hm...to powinno tak byc? on sie wcale nei wstydzi
tego ze tak robi , to dla niego normalne...ale skoro ja jestem jego
dziewczyna , mowi ze mnie kocha , to czy nie mogl sie ograniczyc do
wyobrazania sobie tego ze mna? a moze ja chce zmienic nature? on powiedzial
ze nawet gdyby one chcialy , to on by w realu tego nigdy nei zrobil , ze to
tylko takie wyladowanie...co sadzicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: sanity Re: czy to normalne? IP: *.dialsprint.net 03.01.04, 04:27
      To jest objaw niedojrzalosci. Mysle, ze jestescie jeszcze bardzo mlodzi.
      Przemysl dobrze czy to odpowiedni chlopak dla ciebie.
    • Gość: ołk Re: czy to normalne? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.01.04, 12:34
      absolutnie NIENORMALNE !!!!
      powinien wyobrażać sobie samoloty, helikopter MI(ller)-8, statki, wojne w
      iraku, podbój kosmosu, nowy procek intela, dresy, najnowszą beemę jak to robią
      prawdzi maczo,
      a nie karmić sobie wyobraźnie jakimis lalami z liceum niczym jakiś
      zniewieściały smarkacz.... jest na najlepszej drodze do zaburzeń erekcji i
      wytrysku.
      Droga Kiniu nie lekceważ problemu... już dziś go olej i poszukaj prawdziwego
      mężczyzny, który prawdopodobnie znajduje się o wyciągniecioe ręki
      ( w razie czego podaje swój adres e-mail muchos_machos@perfectly_pożycie.pl )
    • Gość: qm a ty ? a Ty kogo sobie wyobrażasz IP: *.future-net.pl 03.01.04, 12:51
      w trakcie masturbacji... może pająka?
    • witch-witch Re: czy to normalne? 03.01.04, 17:54
      powinien to robic myslac ze to z toba. Troche malo zakochany ten facet.
    • komandos57 Re: czy to normalne? Kiniu 03.01.04, 18:01
      A moze ....telepatycznie.Jakkolwiek umow sie ze swoim bojem ze o polnocy oboje
      bedziecie sledzic ksiezyca i odprawiac rytual seksualny ,wiedzac ze oboje
      robicie seksa w tym samym czasie.W trakcie orgazma oboje zawyjcie.....jak wilki.
    • Gość: kinia Re: czy to normalne? IP: *.Proxy.IdeaLan / *.idealan.pl 03.01.04, 20:05
      hm....a on mi prawie wmowil ze to normalne...to prawda ze jestesmy
      mlodzi...prosze o wiecej opini , i moze jeszcze co w tej sytuacji zrobic?
      zabronic? przeciez to bez sensu... mysle ( ale oczywsicie nie jestme pewna) ze
      on mnie kocha , tylko jest jeszcze nie bardzo dojrzaly...naaapewno faceci tak
      nie robia , moze sie tylko nie przyznaja? no , mezczyzni , oswieccie mnie;)
      • Gość: Js. ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.04, 00:44
        Pozwolę sobie spojrzeć z drugiej strony...
        a) sięgnij do literatury
        b) Po tym, co można przeczytać, można zauważyć bardzo przedmiotowe podejście do
        seksu, jak i do innych ludzi [np. do ciebie, w przypadku twojego chlopca.].
        I tutaj, nie wiem, czy lepiej żeby traktował cię jak maszynkę do zaspokajania
        potrzeb, czy może traktował tak obrazki, czy filmy. Spytaj się dlaczego tak
        robi, ale jeżeli mówi, że to jest zaspokajanie... jest to przedmiotowość.

        Oceń sama, skoro dojrzałaś do współzycia, to również do prawidłowej oceny
        sytuacji, i tego w jaki sposób chcesz aby układały się wasze fizyczne relacje.
        Może fizyczne zaspokajanie nie jest takie złe?
        Nie wiem, to tylko teoretyczno-filozoficzna dywagacja.
        • Gość: Oleńka mersiboku ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.04, 00:46
          > Oceń sama, skoro dojrzałaś do współzycia, to również do prawidłowej oceny
          > sytuacji,

          nareszcie ktoś trafił w sedno :)))

          pozdrawiam :)
          gf
          • moc_ca Re: mersiboku ;) 04.01.04, 00:51
            Gość portalu: Oleńka napisał(a):

            >mersiboku
            coś jeszcze w tym języku czy tylko tyle umiesz? cha, cha, cha
            Masz romanistę w domu?
          • Gość: Js. Re: mersiboku ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.04, 00:51
            Też pozdrawiam. Szczęśliwego, still, bo jeszcze nie mówiłem tutaj.

            Wszystkim poprawnej metylacji życzę ;).
            • Gość: Oleńka Re: mersiboku ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.04, 00:57
              Szczęśliwego, Js., bardzo :)))))
    • cossa Re: czy to normalne? 04.01.04, 02:31
      normalne
      byleby nie stalo sie
      zamiast ;)

      pozdr.cossa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka