galideo 17.09.09, 19:13 Słyszałam same superlatywy o tym salonie,o fryzjerstwie jak i kosmetyce.Czy może ktoś z Was odwiedził ten salon i może mi coś o nim napisać-polecić.Dziękuję z góry. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nessie-jp Offtop 17.09.09, 20:07 Przepraszam, nic o samym salonie nie powiem, ale rozłożyła mnie ta nazwa... Cóż za zadęcie i kompletny brak wyczucia językowego! Nie dość, że brzmi jak BRUdny Hair, to całe to połączenie polskiego nazwiska z angielskim szykiem zdania i słownictwem jest rażąco drobnomieszczańskie... Odpowiedz Link Zgłoś
lesialesia Re: Offtop 17.09.09, 20:34 zgadzam się (chyba po raz pierwszy) z nessie-jp ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: Offtop 18.09.09, 13:06 lesialesia napisała: > zgadzam się (chyba po raz pierwszy) z nessie-jp ;) Raz zawsze można ;) Odpowiedz Link Zgłoś
galideo Re: Offtop 19.09.09, 11:16 Jakoś własna interpretacja nazwy mało mnie interesuje.Nad nazwą Media Markt też się zastanawiałaś???Jest ok czy nie??? hahaha.Ja nie mam problemu z czytaniem i jednak budny to coś innego jak brudny...PROSZĘ O OPINIE CO DO USŁUG.Bardzo dziękuję za wypowiedż "danuu" i czekam na kolejne :-)jestem już umówiona w salonie na środę na 14;00...Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: Offtop 19.09.09, 14:37 > Nad nazwą > Media Markt też się zastanawiałaś???Jest ok czy nie??? No cóż, czuję się wywołana do tablicy, zatem odpowiem: tak, nazwa Media Markt jest zupełnie OK, bo jest to nazwa niemieckiej sieci sklepów, w języku niemieckim. Nie ma tu paskudnych nowotworów składniowych. Nie w porządku są natomiast takie nazwy, jak But Hala, Wiśniowa Business Park, Lucińska Tower albo Pipsztykowski Exclusive Fryzjer Salon. Zaznaczyłam wyraźnie, że moja odnoga wątku to offtopic, więc proszę się na mnie nie obrażać :) Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: Budny Hair Design w Łodzi 17.09.09, 22:16 brudny... to nie brzmi zachecajaco! myslalam ze ostrzegasz przed tym zakladem Odpowiedz Link Zgłoś
danuu Re: Budny Hair Design w Łodzi 18.09.09, 08:23 Koles sie nazywa Budny :) ale tez z kolezankami mowimy na niego Brudny Harry - bo jest blisko Budny Hair ;) Co do samego salonu - jeszcze nie mialam okazji zobaczyc slynnego wlasciciela - nie objawil sie przez 3 razy jak tam bylam. Raz trafilam (na szczescie nie ja bylam strzyzona) do kobiety, ktorej wlosy nie swiadczyly o tym, ze jest dobrym stylista - 30 cm odrosty platynowego blondu, wlosy zniszczone i przepalone, podobnie jak glos... Potem trafilam na taka niska fryzjerke, chyba Pauline, i zrobila dziewczynie z ktora bylam boska fryzure. pracuja na Kerastase, wiec to dobrze o nich swiadczy. Odpowiedz Link Zgłoś