Dodaj do ulubionych

Budny Hair Design w Łodzi

17.09.09, 19:13
Słyszałam same superlatywy o tym salonie,o fryzjerstwie jak i
kosmetyce.Czy może ktoś z Was odwiedził ten salon i może mi coś o
nim napisać-polecić.Dziękuję z góry.
Obserwuj wątek
    • nessie-jp Offtop 17.09.09, 20:07
      Przepraszam, nic o samym salonie nie powiem, ale rozłożyła mnie ta nazwa... Cóż
      za zadęcie i kompletny brak wyczucia językowego! Nie dość, że brzmi jak BRUdny
      Hair, to całe to połączenie polskiego nazwiska z angielskim szykiem zdania i
      słownictwem jest rażąco drobnomieszczańskie...
      • lesialesia Re: Offtop 17.09.09, 20:34
        zgadzam się (chyba po raz pierwszy) z nessie-jp ;)
        • nessie-jp Re: Offtop 18.09.09, 13:06
          lesialesia napisała:

          > zgadzam się (chyba po raz pierwszy) z nessie-jp ;)

          Raz zawsze można ;)
      • galideo Re: Offtop 19.09.09, 11:16
        Jakoś własna interpretacja nazwy mało mnie interesuje.Nad nazwą
        Media Markt też się zastanawiałaś???Jest ok czy nie??? hahaha.Ja nie
        mam problemu z czytaniem i jednak budny to coś innego jak
        brudny...PROSZĘ O OPINIE CO DO USŁUG.Bardzo dziękuję za
        wypowiedż "danuu" i czekam na kolejne :-)jestem już umówiona w
        salonie na środę na 14;00...Pozdrawiam
        • nessie-jp Re: Offtop 19.09.09, 14:37
          > Nad nazwą
          > Media Markt też się zastanawiałaś???Jest ok czy nie???

          No cóż, czuję się wywołana do tablicy, zatem odpowiem: tak, nazwa Media Markt
          jest zupełnie OK, bo jest to nazwa niemieckiej sieci sklepów, w języku
          niemieckim. Nie ma tu paskudnych nowotworów składniowych. Nie w porządku są
          natomiast takie nazwy, jak But Hala, Wiśniowa Business Park, Lucińska Tower albo
          Pipsztykowski Exclusive Fryzjer Salon.

          Zaznaczyłam wyraźnie, że moja odnoga wątku to offtopic, więc proszę się na mnie
          nie obrażać :)
    • zettrzy Re: Budny Hair Design w Łodzi 17.09.09, 22:16
      brudny... to nie brzmi zachecajaco!
      myslalam ze ostrzegasz przed tym zakladem
    • danuu Re: Budny Hair Design w Łodzi 18.09.09, 08:23
      Koles sie nazywa Budny :)
      ale tez z kolezankami mowimy na niego Brudny Harry - bo jest blisko Budny Hair ;)
      Co do samego salonu - jeszcze nie mialam okazji zobaczyc slynnego wlasciciela -
      nie objawil sie przez 3 razy jak tam bylam.
      Raz trafilam (na szczescie nie ja bylam strzyzona) do kobiety, ktorej wlosy nie
      swiadczyly o tym, ze jest dobrym stylista - 30 cm odrosty platynowego blondu,
      wlosy zniszczone i przepalone, podobnie jak glos...
      Potem trafilam na taka niska fryzjerke, chyba Pauline, i zrobila dziewczynie z
      ktora bylam boska fryzure.
      pracuja na Kerastase, wiec to dobrze o nich swiadczy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka