Gość: ida IP: 194.9.223.* 02.03.04, 20:04 Dostałam wczoraj na urodziny i niestety to nie mój zapach, nówka 50 ml kupiona w Sephorze(mam paragon), sprzedam lub wymienię na coś innego, najlepiej Sensi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bebe Re: Dior Addict nowe- odsprzedam IP: 157.25.152.* 02.03.04, 20:47 A za ile byś sprzedała? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ida Re: Dior Addict nowe- odsprzedam IP: 194.9.223.* 02.03.04, 21:09 No, na pewno taniej niż w sklepie, inaczej po co miałabyś kupować ode mnie a nie w sklepie, myślałam ,że ok. 50 zł mniej niż cena wyjściowa hmmmmmmmmmm sama nie wiem ile, a chciałabym za te pieniądze kupić sobie Sensi Armaniego, jeśli byłabyś zainteresowana możemy ponegocjować Odpowiedz Link Zgłoś