Dodaj do ulubionych

Dior Addict nowe- odsprzedam

IP: 194.9.223.* 02.03.04, 20:04
Dostałam wczoraj na urodziny i niestety to nie mój zapach, nówka 50 ml
kupiona w Sephorze(mam paragon), sprzedam lub wymienię na coś innego,
najlepiej Sensi
Obserwuj wątek
    • Gość: bebe Re: Dior Addict nowe- odsprzedam IP: 157.25.152.* 02.03.04, 20:47
      A za ile byś sprzedała?
      • Gość: ida Re: Dior Addict nowe- odsprzedam IP: 194.9.223.* 02.03.04, 21:09
        No, na pewno taniej niż w sklepie, inaczej po co miałabyś kupować ode mnie a
        nie w sklepie, myślałam ,że ok. 50 zł mniej niż cena wyjściowa hmmmmmmmmmm sama
        nie wiem ile, a chciałabym za te pieniądze kupić sobie Sensi Armaniego, jeśli
        byłabyś zainteresowana możemy ponegocjować

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka