Dodaj do ulubionych

CO BYŚCIE DAŁY NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁCE??? ??? ???

03.03.04, 18:46
Dziewczyny! W sobote moja najlepsza przyjaciółka urządza swoje 20 urodziny, a
ja jeszcze nie mam prezentu!! A co najgorsze nie mam wogole pomyslu. Prosze
doradzcie mi co byscie daly dziewczynie ktora prawie sie nie maluje,
bizuterie nosi dosc specyficzna - ciezko trafic w jej gust. Zupelnie nie mam
pojecia. Prosze pomożcie!!!!
Obserwuj wątek
    • sugarhoney Re: CO BYŚCIE DAŁY NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁCE??? ??? 03.03.04, 19:05
      A czym się ta twoja przyjaciółka interesuje??
      • leprincess Re: CO BYŚCIE DAŁY NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁCE??? ??? 03.03.04, 19:08
        Hmm.. to bardzo zdolna osoba, lubi sie uczyc jezykow. Slucha hip-hopu, ale ma
        chyba wszystkie plyty jakie istnieja wiec to odpada. Do tego dochodzi taki
        problem, ze wyjezdza na rok za granice i chce jej dac cos co bedzie jej o mnie
        przypominalo. Straszny mam dylemat. Pomocy!!
        • Gość: ania Re: CO BYŚCIE DAŁY NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁCE??? ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.04, 19:15
          może jakieś wspolne zdjecia w tablo z krótkim zarysem waszej znajomosci?
        • sugarhoney Re: CO BYŚCIE DAŁY NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁCE??? ??? 03.03.04, 20:52
          Dobra książka w oryginalnej wersji językowej.
          Własnoręcznie wykonany kubez z gliny - sa sklepy gdzie można zarówno kupic
          glinę, jak i wypalić "dzieło" i wykaligrafować dedykację
          • leprincess Re: CO BYŚCIE DAŁY NAJLEPSZEJ PRZYJACIÓŁCE??? ??? 03.03.04, 22:04
            Dziewczyny! Dziekuje za pomysly, na pewno ktorys z nich wykorzystam:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka