Dodaj do ulubionych

kosmetyki CZTERY PORY ROKU - co o nich sądzicie

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:32
ja kupiłam balsam brązujący i balsam wyszczuplacjący z ekstraktem z bluszczu

mnie zachecila mnie niska cena i opinie na wizazu (te ostatnie:)
Obserwuj wątek
    • Gość: reni Re: kosmetyki CZTERY PORY ROKU - co o nich sądzic IP: *.autocom.pl 06.05.04, 23:36
      Kupiłam kiedyś balsam w piance (z olejkiem migdałowym) i był to jeden z
      lepszych balsamów jakie miałam. Naprawdę bardzo bardzo mi pasował! Kiedyś też
      miałam jakis zwykły ujędrniający i był dla mnie trochę za lekki. Generalnie
      jednak uważam, że Cztery Pory Roku są ok.
    • kasiunia62 SUPER! 07.05.04, 07:40
      mam balsamik super nawilżający i wspaniały jest tuż po opalaniu. skórka
      świetnie go wchłania, zapach przyjemny. NIE MA JAK POLSKIE KOSMETYKI!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka