Gość: ja IP: *.aster.pl / *.aster.pl 06.05.04, 22:32 ja kupiłam balsam brązujący i balsam wyszczuplacjący z ekstraktem z bluszczu mnie zachecila mnie niska cena i opinie na wizazu (te ostatnie:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: reni Re: kosmetyki CZTERY PORY ROKU - co o nich sądzic IP: *.autocom.pl 06.05.04, 23:36 Kupiłam kiedyś balsam w piance (z olejkiem migdałowym) i był to jeden z lepszych balsamów jakie miałam. Naprawdę bardzo bardzo mi pasował! Kiedyś też miałam jakis zwykły ujędrniający i był dla mnie trochę za lekki. Generalnie jednak uważam, że Cztery Pory Roku są ok. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiunia62 SUPER! 07.05.04, 07:40 mam balsamik super nawilżający i wspaniały jest tuż po opalaniu. skórka świetnie go wchłania, zapach przyjemny. NIE MA JAK POLSKIE KOSMETYKI!! Odpowiedz Link Zgłoś