mechetka 21.05.04, 21:41 Dziewczyny. Czy używalyscie Vichy Liposyne. Chce go sobie kupic, ale nie wiem czy warto, bo troche kosztuje. Czy moze lepiej krem wyszczuplający z Avonu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
margolka123 Re: LIPOSYNE 21.05.04, 22:16 wrzuc sobie w przeszukiwarke, bylo troche opinii - roznych, od bardzo pozytywnych po calkiem przeciwne. Ja uzywalam i bardzo bylam zadowolona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: E Re: LIPOSYNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.04, 10:14 ja tez uzywalam i nie widze poprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: LIPOSYNE IP: *.chello.pl 22.05.04, 11:06 nie radze! ja rowniez wydalam pieniazki na 2 tubeczki a rezultat taki sam jak po jakimkolwiek kremiku z dolnej poleczki za 10 zl! polecam zel "gliko jojoba" (nie pamietam tylko marki, ale jakas polska - przezroczysta tubka, zel zielony) problem ze nie mozna go nigdzie znalezc ;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sandra Re: LIPOSYNE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.04, 11:24 Kup lepiej Cellu End Dermedic, teraz kosztuje w promocjach ok. 35 zl zamiast 60, sa w aptece. Odpowiedz Link Zgłoś
mechetka Re: LIPOSYNE 22.05.04, 14:49 Gość portalu: Sandra napisał(a): > Kup lepiej Cellu End Dermedic, teraz kosztuje w promocjach ok. 35 zl zamiast > 60, sa w aptece. A kto ten krem produkuje? Na prawde warto? No to chyba sie zdecyduje na niego. Odpowiedz Link Zgłoś
mechetka Re: LIPOSYNE 22.05.04, 14:47 Dzieki za Wasze wypowiedzi. Wiem teraz, ze szkoda wydawac 85 zl. W sumie to nie mam zaawansowanego cellulitu, tylko moze taki delikatny. Najbardziej zainteresowal mnie ten "efekt wyszczuplajacy". Chcialabym miec po prostu na udach i posladkach gladsza skore i troche byc tam szczuplejsza. Najgorzej jest z wewnetrzna strona ud. W tym miejscu wszystkie spodnie sie mi przecieraja, bo jest tam za duzo tkanki tłuszczowej. A moze doradzicie mi jakies cwiczenia na te grupe miesni? Czekam na pomysly. Z gory dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: LIPOSYNE IP: *.ps.pl / *.tuniv.szczecin.pl 22.05.04, 19:12 Dziala :) mam od dwoch tygodni - wielkiego celulitisu nie mialam ale kupilam bo chcialam troszke przytyc bez straty dla ud ;p - no i smaruje sie raz dziennie, nogi sie ladnie ujedrnily i zniknal celulit 3ciego stopnia. Również wyszczupla :) ( nawet mamie kupilam na dzien matki:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: LIPOSYNE IP: *.ps.pl / *.tuniv.szczecin.pl 23.05.04, 18:35 Ja osobiscie polecam. Ale jesli nie stac Cie na wydanie 90 złotych , spróbuj najpierw z Avonu - moze tez dziala. WYdaje mi się jednak że Vichi reprezentuje firme o lepszej technologii niz Avon. Na niektorych kosmetykach z avonu nie raz sie niestety przejechalam :(. Odpowiedz Link Zgłoś
mechetka Re: LIPOSYNE 23.05.04, 19:25 Ja tez nieraz zawiodlam sie na Avonie. Chyba spróbuje Vichy. Dzieki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kakaka Re: LIPOSYNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 10:38 witaj! ja pomimo mlodego wieku (20lat) i super szpuplej figury (50kg) zauwazylam celllitis:( kupilam AVON i stosuje go 2xdziennie (na razie niecaly tydzien wiec nie widac efektow ale skora jest ladnie napieta po uzyciu) do tego rano lub przed snem cwicze (szok-ja cwicze:P, no ale coz..trzeba:) co do cwiczen to: 1.`sikajacy piesek`, czyli podnoszenie na bok nogi:P a 2cw. to podnosznie nogi `do tylu` kiedy jestes na czworakach:] do tego oczywiscie nawet w autobusie napinam miesnie no i obowiazkowo napoj drozdzowy:) podobno super efekty:) no i to bylo na tyle chyba.. mam nadzieje ze bedzie jakas poprawa:) pozdrawiam:) sam krem raczej nie pomoze:( Odpowiedz Link Zgłoś
czarujaca_czarownica Re: LIPOSYNE 24.05.04, 11:09 a mi wlasnie liposyne pomogl bez cwiczen !!:) Sama tez jestem chuda ( 45 kg) ale 3 stopien juz sie do mnie przyczepil :( i nie moglam sie go pozbyc cwiczeniami. Kupilam liposyne i po dwoch tygodniach - zero tego co mialam :)))) + ujedrnienie i lekkie wyszczuplenie. Naprawde polecam... (aha - w 1 tygodniu smarowalam sie 2 razy dziennie noc - rano a teraz tylko raz dziennie) Asia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaka Re: LIPOSYNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 11:37 hihi nio to elegancko:) jak nie zauwaze porawy po moich wygibasach i avonie to kupie vichy i nadal bede walczyla:) pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś