IP: *.sosnet.pl 02.06.04, 20:24
kurde bele. poce się jak szczur!
ręce w lecie sa non stop mokre. a sandałki? to nie dla mnie. ślizgaja mi się
w nich nogi jak w gumowcach:/
co zrobić?
Obserwuj wątek
    • Gość: mar Re: P O T IP: 62.233.217.* 03.06.04, 09:26
      zdaje sie, ze trzeba pic napar z szalwii
    • an_ni Re: P O T 03.06.04, 09:59
      a z jakiego tworzywa sa te sandalki
      jesli nie ze skory to nic dziwnego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka