Dodaj do ulubionych

AVON Anew Rejuvenate a cera z ŁZS

09.04.12, 08:34
Mam pytanie o emulsję z szafirowym kompleksem polipepytdoym AVON ANEW REJUVENATE na noc. Słyszałam o niej wiele dobrego i chciałabym wypróbować. Cierpię na łojotokowe zapalenie skóry, mam 28 lat. Na policzkach skóra sucha, od czasu do czasu drobne wyprystki. Strefa T błyszcząca z zaskornikami i krostkami, ale też z suchymi skórkami na skrzydełkach nosa, przy brwiach i na styku skóry twarzy i włosów. Do tego pierwsze, lekkie zmarszczki. Jedyny krem z kwasami jakiego używałam to był Bandi i lekko szczypała mnie po nim skóra po nałożeniu. Czy ten krem Avonu to w moim przypadku dobry pomysł?
Obserwuj wątek
      • naise Re: AVON Anew Rejuvenate a cera z ŁZS 09.04.12, 22:43
        A jaki krem polecasz? Oprócz ŁZS męczą mnie drobne krostki na czole, brodzie - takie grudki - i spradycznie na policzkach (czerwone). Na noc doraźnie stosuję Avene Cicalfate i na suche miejsca działa świetnie, jednak potrzebuję czegoś na skórne 'niespodzianki'.
      • beatakowska Re: AVON Anew Rejuvenate a cera z ŁZS 10.04.12, 14:01
        Naise. Mam podobną cerę do Twojej, jest koszmarnie trudna do pielęgnacji. Staram się używać jako zmywacza do buzi płatków owsianych i przemywam w ciągu dnia solą fizjologiczną.
        Kremów używam tylko takich (jak wpiszesz w google Hipp Babysanft Krem opinie):
        www.bangla.pl/opinie/p2081/hipp-pielegnacyjny-krem-do-twarzy-ciala-hipp-babysanft oraz zdjęcie składu tego kremu www.bangla.pl/zdjecia-hipp-pielegnacyjny-krem-do-twarzy-ciala-hipp-babysanft-up2081-2.htm
        oraz przy dobry sprawowaniu Tolederm z Uriage, znalazłam tylko jedną opinię o nim (na wizazu brak opinii do tego kremu-
        • naise Re: AVON Anew Rejuvenate a cera z ŁZS 10.04.12, 16:37
          Dzięki. A używała któraś z Was może kremu La Roche Posay Kerium DS do skóry łojotokowej? Czytałam o nim super opinie - jest ich sporo m.in. na wizażu.
          Tych Hippów używałam, Babydream też. Są dobre, nawilżaja, ale nie rozwiązują moich problemów z cerą :(
          Na jesieni planuję kuracię TriAcnealem, omijając miejsca najmocniej podrażnione. Póki co kusi mnie ten Kerium.
            • naise Re: AVON Anew Rejuvenate a cera z ŁZS 11.04.12, 08:57
              > Naise, nie próbowałam Kerium, skoro ma opinie na wizazu, czy to ten: wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39558
              > to może i warto go wypróbować.

tak to ten

> A stosowałaś takie kremy jak Cicabio, Cicaplast itp?

Pisałam, że stosuję Cicalfate Avene. Używam go na noc, ale tylko doraźnie, bo stosowany codziennie trochę mnie zapycha. Jednak jak smaruję się nim co 2-3 dzień działa cuda. Ale znów: rewelacyjnie koi skórę i podlecza zmiany, ale nie likwiduje problemu.
              • beatakowska Re: AVON Anew Rejuvenate a cera z ŁZS 11.04.12, 09:03
                Ach no tak, a próbowałaś CPI Avene. Ja stosowałam Cicabio (który moim zdaniem jest inny niż avene) i CPI potem bo właśnie ukoił a nie nawilżył.
                Jest jeszcze taki krem z UREA SVR firmy, do twarzy, który bardzo ładnie zmiękcza buzie. Xerialine chyba się nazywa.
          • karuzela15 Re: AVON Anew Rejuvenate a cera z ŁZS 23.02.13, 15:44
            ja używałam tego kremu i niestety mnie podrażniał. Teraz używam Sensibio DS+ i jak dla mnie jest lepszy. Cena Kerium i Sensibio jest dokładnie taka sama ok. 45 zł. Za to mogę polecić szampon Kerium u mnie się sprawdził.

Poproś dermatologa o próbki. Ja co wizytę dostaję od lekarza nowe specyfiki w formie próbek i dzięki temu zaoszczedzam sporo, bo nie są to tanie rzeczy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka