orgovana 15.10.04, 11:52 Bo moj nie i sie WSCIEKLAM cholernie :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kalooo Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? 15.10.04, 12:16 Mój jak chudnę to zauważa;) Ale chciałabym schudnąć na tyle by była diametralna różnica...;/ Pewnie niektórzy znowu na mnie naskoczą,że coś wybitnie impertynenckiego powiedziałam,ojej...;( Odpowiedz Link Zgłoś
orgovana Re: kaloo 15.10.04, 12:18 Witaj i nie przejmuj sie, a wracajac do irytujacej mnie sprawy to fajnie ze twoj chlop zauwazy .. ja nadal jestem wscieklaaaaaaaaaaaa grrr Odpowiedz Link Zgłoś
kalooo Re: kaloo 15.10.04, 12:21 Spoko,mam teraz naprawdę ważniejsze problemy niż tamto... A co do kwestii w temacie to wydaję mi się,że jesteś specjalistką od odchudzania;) -masz może jakiegoś linka do forum lub innych spraw na ten temat- chętnie bym sobie poczytała...;) Odpowiedz Link Zgłoś
kalooo Re: kaloo 15.10.04, 12:22 Aha i nie stresuj się,bo jak są efekty to najważniejsze,żebyś Ty była zadowolona;) Odpowiedz Link Zgłoś
orgovana Re: kaloo 15.10.04, 12:26 kaloo mam pierwsza "diete" ktora jest super i pozwala schudnac bez idiotycznego glodzenia sie --> dieta Montignac , naprawde polecam ja stracilam 3 kg w ciagu tygodnia ale nie tylko o gubienie kiloskow idzie ale o zdrowe zarcie i lepsze samopoczucie , poczytaj i wierz mi ze to dziala ( ja w diety cud nie wierze ani w ograniczanie kalorii )pozdrawiam montignac.miniportal.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
kalooo Re: kaloo 15.10.04, 12:28 NO! Właśnie o to mi chodziło!!!;) Dzięki wieeeelkie! Odpowiedz Link Zgłoś
kalooo Re: kaloo 15.10.04, 12:32 Orgovana z nieba mi spadłaś-mojej mamie też się to teraz przyda!;) Dzięki jeszcze raz;* Ale mam teraz drukowania...;) Odpowiedz Link Zgłoś
orgovana Re: kaloo 15.10.04, 12:34 No to strasznie sie ciesze :) polecam ten styl zywienia bo nie tylko schudlam ale poprawil mi sie stan paznokci i wlosow oraz mam wiecej energii :) Odpowiedz Link Zgłoś
sitc Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? 15.10.04, 22:12 Kalooo ja też chcę taką diametralną różnicę w końcu po sobie zauważyć, a tu nic i nic, w wakacje to jeszcze miałam silną wolę, a teraz nic niej nie zostało. Odpowiedz Link Zgłoś
kalooo Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? 16.10.04, 11:52 > Kalooo ja też chcę taką diametralną różnicę w końcu po sobie zauważyć, a tu nic > > i nic, w wakacje to jeszcze miałam silną wolę, a teraz nic niej nie zostało. ;D Witam w klubie!;) Ale sitc-niniejszym przysięgam:od poniedziałku na basen!Codziennie nie mam jak,ale co drugi napewno!;) I właśnie jadę na zakupy zaraz po te warzywa itp do dietki od Orogovany,no i duuuzo wody...A właśnie,mam pytanie-na co jest ziele bratka czy tam fiołka?Bo ja słyszałam,że dobre na pryszcze.Ale to tak przy okazji...;) 3majcie się ciepło! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ness Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? IP: *.acn.waw.pl 15.10.04, 12:27 Panowie w moim życiu są zdolni zauważyć wyłącznie, "Utyłaś, co?" Zabić... :)) Kiedyś ładnie zeszczuplałam i dumnie założyłam obcisłą bluzkę i spodnie. Ktoś spojrzał na mnie z uciechą i rzekł: "no, no, ale ci czekolada w biodra poszła!" Na szczęście to był akurat tylko kuzyn, bo bym się chyba utopiła. :) Odpowiedz Link Zgłoś
orgovana Re: Ness 15.10.04, 12:32 Ness wierz mi zebym zabila tego goscia wrrrr, no ale widze ze nie jestem sama, a zadziwiajace jest to ze chlopy sa tak narcystyczni ze moga wazyc 100 kilosow i plawic w uczuciu ze sa super hehe i malo tego maja generalnie w d... gdy sie im zwroci uwage ze wypadaloby 20 kg zrzucic hehe Odpowiedz Link Zgłoś
katija1 Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? 15.10.04, 12:59 tak, zawsze. i krzyczy, zebym jadła bo niedługo zniknę ;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewka Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.04, 14:25 Po odchudzniu mój facet dostrzega tylko, że biust mi się zmniejsza i wcale nie jest z tego zadowolony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d&d Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? IP: *.stoszowice.sdi.tpnet.pl 15.10.04, 16:03 Mój dostrzega nawet wtedy kiedy wcale nie schudłam.I za to go kocham :-D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Akne Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 15.10.04, 16:13 Jesli facet nie zauwaza, ze schudlysmy, najwyrazniej nie dostrzegal tez, ze mialysmy za duzo cialka :) Skoro nie widzi roznicy, widocznie nie razil go nasz stan sprzed schudniecia :) i to jest pocieszajace :) Gorzej, jesli Skubaniec nie dostrzega nowej bluzeczki, czy - to zwlaszcza jest dolujace - nowej bielizny. Widocznie lubia gdy jestesmy ubrane tylko... w zegarek ;) Odpowiedz Link Zgłoś
reirei Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? 15.10.04, 16:33 mój nie zauważył ani kiedy przytyłam ani kiedy schudłam, kocha mnie taką jaka jestem i już :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OA Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? IP: 195.82.167.* 15.10.04, 16:46 Mój zauważa nawet, jeśli ja nie zauważę :P Heh :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sniegotka Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? IP: *.wprost.pl / *.wprost.pl 15.10.04, 17:13 Moj nie zauwaza prawie niczego: kiedys pierwszy raz w zyciu zrobilam sobie u fryzjera pasemka (na blond wlosach troche zolte wyszly, ale wtedy bylam calkiem zadowolona) i grzywke (przedtem mialam wlosy rownej dlugosci). I co???? Nic nie zauwazyl!! A to byly czasy kiedy byl podobno strasznie zakochany i oswiadczal mi sie co piec minut. Tak samo bylo z moja nowa blekitna bluzeczka, ostatnio z pieknymi spodniami z cienkiego denimu, fantastycznie obciskajacymi cala sylwetke, marzylam o takich spodniach - jak druga skora - zaprezentowalam sie w calej krasie, na obcasach a on - takie szczuple??? Myslalam ze chcialas szerkie... GRRRRRRRRRRR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.04, 11:24 mnie waga waha się 2-3 kg, i nawet ja tego nie zauważam;). Kiedy ćwiczę intensywniej, zawsze mam kilka kg więcej - ale za to centymetrów mniej;). Co do mężą, to ma raczej klapki na oczach, jeśli chodzi o mój wygląd, bo potrafił np wczoraj skrytykować Mandarynę (nie ma bioder), a kiedy zobaczył mnie wracającą z aerobiku w stroju do ćwiczeń, zaczął prawić komplementy. Oczywiście, ja wyglądam o wiele gorzej niż Mandaryna, żeby nie było nieporozumień;). Odpowiedz Link Zgłoś
aretse11 Re: Czy wasi Panowie zauwaza np ze schudlyscie? 17.10.04, 13:53 moj widzi wszytsko..i jak schudne i jak przytyje..ale co sie nie zdarza u facetow..wyzywa mnie jak chudne a chwali jak przytyje..bo on lubi miec co dotknac..stad jak waze 60 to jest zle a jak 65 to ok.. z kolei moj poprzedni,moj byly mowil oczywiscie odwrotnie ..jak typowy facet..schudnij i schudnij..dupek Odpowiedz Link Zgłoś