Gość: Bianca IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 18.10.04, 14:35 Miałyście, jak jest? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: misia Re: Macara Panoramic Curl Loreala IP: *.238.115.62.adsl.inetia.pl 18.10.04, 15:19 up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amy Re: Macara Panoramic Curl Loreala IP: *.pl / *.lublin.enterpol.pl 18.10.04, 16:39 Poszukaj w wyszukiwarce bo ktos juz o niej mowil... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lenka Re: Macara Panoramic Curl Loreala IP: *.chello.pl 18.10.04, 16:48 Zawiodłam się na nim,myślałam że faktycznie to będzie niezły tusz. Taki zwykły,przeciętny.Wolę zdecydowanie double extension i volumissime. Odpowiedz Link Zgłoś
kurczak1976 Re: Macara Panoramic Curl Loreala 18.10.04, 22:21 Ja mam i jestem zadowolona. Nie skleja mi rzes i ladnie je podwija:o) Odpowiedz Link Zgłoś