Dodaj do ulubionych

Macara Panoramic Curl Loreala

IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 18.10.04, 14:35
Miałyście, jak jest?
Obserwuj wątek
    • Gość: misia Re: Macara Panoramic Curl Loreala IP: *.238.115.62.adsl.inetia.pl 18.10.04, 15:19
      up
      • Gość: Amy Re: Macara Panoramic Curl Loreala IP: *.pl / *.lublin.enterpol.pl 18.10.04, 16:39
        Poszukaj w wyszukiwarce bo ktos juz o niej mowil...
        • Gość: Lenka Re: Macara Panoramic Curl Loreala IP: *.chello.pl 18.10.04, 16:48
          Zawiodłam się na nim,myślałam że faktycznie to będzie niezły tusz.
          Taki zwykły,przeciętny.Wolę zdecydowanie double extension i volumissime.
          • kurczak1976 Re: Macara Panoramic Curl Loreala 18.10.04, 22:21
            Ja mam i jestem zadowolona. Nie skleja mi rzes i ladnie je podwija:o)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka