Gość: wiertarka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.12.04, 16:13
taką właśnie cerę mam i musi być nietłusto ale chronić przed mrozem. Do tego
jeszcze wypryski i lekkie tendencje naczyńkowe.
Poradźcie jakiś dobry, lekki, ochronny odżywczy krem, najchętniej nie za
100zł:) aha, jestem po 20stce.
dzięki za rady. Coś sobie muszę na Mikołaja sprawić, nie?
pozdro