Gość: elissa
IP: 80.53.167.*
13.01.05, 13:26
Mam pytanie odnosnie dzialania citroseptu. Cierpie na tradzik od wielu lat,
do tej pory tylko antybiotyk pomagal mi go zwalczyc, wiec wniosek z tego ze
ma to u mnie podłoze nie hormonalne a bakteryjne. Wiadomo ze antybiotyku nie
mozna brac wiecznie, bo oslabia organizm i wybija bakterie zarowno zle jak i
dobre. Czy w takim razie citrosept, ktory wybija tylko te zle bakterie a
dobrych nie, da mi podobny skutek przeciwtradzikowy jak antybiotyk?
Amtybiotyk po kolkumiesiecznej kuracji przestal na mnie dzialac. Czy ktos
z was majac tradzik stosowal citrosept i tradzik mu przeszedl albo sie
chociaz zmniejszyl? Jakie dawki citroseptu WEWNETRZNIE (smarowanie na
zewnatrz nic mi nie da bo to jest sprawa organizmu wewnatrz - stosowalam
rozne kremy i bezskutecznie) trzeba stosowac i ile
razy na dzien aby osiagnac efekt przeciwtradzikowy? Czy mi citrosepr
stosowany przez długi okres czasu nie zaszkodzi i czy efekt przeciwtradzikowy
bedzie juz na stale nawet po odstawieniu specyfiku? Czy to jest w ogole
realne?