Dodaj do ulubionych

dr WASYŁYSZYN

IP: *.chello.pl 22.02.05, 16:01
czy to dobry specjalista????????/
Obserwuj wątek
    • Gość: nika Re: dr WASYŁYSZYN IP: 192.85.16.* 23.02.05, 12:56
      mialam doczynienia z synem i ojcem, nie bede panow oceniata merytorycznie /br
      wyksztalcenia medycznego, mam nieuleczalna chorobe skory/, dermatologow w moim
      prawie 30 -letnim zyciu spotkalam tylu.... albo i wiecej.
      ALE TYCH PAMIETAM: syn lata temu na drugiej kontrolnej wizycie napadl na mnie
      slownie za niestosowanie sie do jego zalecen- po proszkach 2xdzien zasypialam
      na biurku wiec ograniczylam do 1xdziennie, nastepnie stwierdzil, ze tabletki
      trzeba ograniczyc a nawet zmienic- agresywna reakcja bardzo mi utkwila, pozniej
      dostalam recepte na preparat robiony w aptece nie do zrealizowania gdyz na
      recepcie byla pomylka w recepturze - zdarza sie;
      ojciec to ostry indywidualista - o co bym nie pytala to w odpowiedzi mial
      mantre - Wypowiem sie jak zrobi pani takie a taki wyniki- zrobilam, kiedy z
      pamieci je powtorzylam - To nie mozliwe, nie ma takiej skali dla tego hormonu!!
      Ogolnie Pan DOkur nosi w sobie silne przekonanie, ze pacjent przychodzi do
      niego /prywatnie czyli placi/ aby oszuwikac. Bawilo mnie jak wizyta
      rozpoczynala sie od ustalania czy naprawde bylam u niego 3 tygodnie temu - To
      nie mozliwe, ale sprawdze! i obdzwanial recepcjonistki bo nie mogl znalezc
      karty z data ostatniej wizyty.Tak, zwlaszcza ojca pamietam, a bylo to 3 lata
      temu, syn bardziej znosny 5,6 lat temu.
      Dobrej zabawy!!!

• Gość: Ami Re: dr WASYŁYSZYN IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.02.05, 07:55
      Mnie (junior ;) leczy z trądziku. W 2 miesiące dokonał tego, co nie udało się
      innym dermatologom w ciągu kilku lat. Nic nowego mi nie wyskakuje. Fakt,
      poglądy ma dość kontrowersyjne: zero nawilżania, mycie twarzy mydłem, żadnych
      fluidów, ewentualnie puder sypki, żadnych kremów, toników, maseczek. Poza tym
      jest dość oschły i bardzo pewny swoich poglądów. Na dodatek wizyta 90 zł. Ale
      przepisuje leki robione- jak do tej pory płaciłam za nie po 5 zł. A skoro
      działa, to warto chodzić.
      Proponuje mi teraz złuszczanie kwasem glikolowym. Czy ktoś miał ten zabieg
      robiony przez niego?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka