Gość: koko IP: *.net.euron.pl 20.05.05, 08:11 gdzie udać się w Łodzi do fryzjera? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tisifone Re: fryzjer łódź IP: *.toya.net.pl 20.05.05, 08:20 bardzo fajnie scina Magda z salonu kosmetycznego jamajka na skrzyzowaniu kościuszki i mickiewicza. Za sciecie z modelowaniem krotkich wlosow placi sie 0 zl. Wybprobowalm juz wiele fryzjerek... az wreszcie przypadkiem trafilam tam i chyab juz nie zmienie.. bo i cena w porzadku i efekt rowniez... wczsniej scinalam sie w galerii w kazdym z salonow w studio uroda 69 i na sienkiewicza w lorealu....pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: fryzjer łódź IP: *.net.euron.pl 20.05.05, 08:25 a czy z półdługich włosów tez robi fajen fryzurki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: fryzjer łódź IP: *.net.euron.pl 20.05.05, 08:29 ja coś o sienkiewicza słyszałam, że fajnie ścinają, ale salon nie jestem pewna jak sie nazywa,chyba atelier. Odpowiedz Link Zgłoś