Dodaj do ulubionych

fryzjer łódź

IP: *.net.euron.pl 20.05.05, 08:11
gdzie udać się w Łodzi do fryzjera?
Obserwuj wątek
    • Gość: tisifone Re: fryzjer łódź IP: *.toya.net.pl 20.05.05, 08:20
      bardzo fajnie scina Magda z salonu kosmetycznego jamajka na skrzyzowaniu
      kościuszki i mickiewicza. Za sciecie z modelowaniem krotkich wlosow placi sie 0
      zl. Wybprobowalm juz wiele fryzjerek... az wreszcie przypadkiem trafilam tam i
      chyab juz nie zmienie.. bo i cena w porzadku i efekt rowniez... wczsniej
      scinalam sie w galerii w kazdym z salonow w studio uroda 69 i na sienkiewicza w
      lorealu....pozdrawiam
      • Gość: koko Re: fryzjer łódź IP: *.net.euron.pl 20.05.05, 08:25
        a czy z półdługich włosów tez robi fajen fryzurki?
      • Gość: koko Re: fryzjer łódź IP: *.net.euron.pl 20.05.05, 08:29
        ja coś o sienkiewicza słyszałam, że fajnie ścinają, ale salon nie jestem pewna
        jak sie nazywa,chyba atelier.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka