Dodaj do ulubionych

2 kosmetyki

IP: *.2city.net 07.07.05, 23:02
ocencie -neutrogena i -mleczko do twarzy olay pod wzgledem nawilzania i
jakosci pa pa
Obserwuj wątek
    • Gość: bibi Re: 2 kosmetyki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 07:30
      Nie polecam Neutrogeny - żadnego szczególnego efektu nawilżania nie zauważyłam
      po zastosowaniu żadnego kosmetymu tej firmy. One ogólnie tylko zapychają pory.
      Natomiasy o Olay krąży także na tym forum wiele pozytywnych opinii
    • Gość: Pa pa Re: 2 kosmetyki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.05, 07:35
      pa pa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka