Gość: roxi
IP: *.range86-136.btcentralplus.com
07.09.05, 19:52
dziewczyny prosze doradzcie ktory z samoopalaczy tej firmy bedzie najlepszy.Mam na mysli SUBLIME
ale nie potrafie sie zdecydowac.Mam jasna karanacje i chce naturalny a nie zolty kolor.Prosze