Dodaj do ulubionych

Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie ?

01.01.10, 21:46
Witam, widzę, że macie spore doświadczenia i chętnie się nimi dzielicie. Ja
dopiero wchodzę w temat. Proszę o namiary na łódzkie salony, do których warto
się udać. Dzięki i Szczęsliwego Nowego Roku.
Obserwuj wątek
    • nadia84_84 Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 22.12.13, 10:55
      Witam ,

Chcę polecić salon Laser Glamour przy ul. Podrzecznej (przy Manufakturze), z moim poleceniem otrzymacie 50 zł zniżki , wystarczy napisać do mnie na adres email : nadia84_84@o2.pl.

Panie wykonujące zabieg bardzo profesjonalnie podchodzą do klientek, dokładnie depilują, są sympatyczne i wykwalifikowane. Miła atmosfera, salon bardzo elegancki. Więcej informacji na maila.
      • an_ia83 Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 10.10.14, 18:07
        Hej dziewczyny,jestem po epilacji laserem Vectus i muszę powiedzieć że efekty po zabiegu są genialne!!! Długo się zastanawiałam czy zaczynać ze względu na koszty.....ale po długim szperaniu w sieci zdecydowałam się bo trafiłam na fajną klinikę w Warszawie która od niedawna się otworzyła i z racji tego mają rabaty na wszystkie zabiegi epilacji laserowej Vectus do końca października 2014 ;D miałam farta ;D
        posyłam link do kliniki www.beautyskin.com.pl/
        Pierwszy zabieg na jaki się zdecydowałam to paszki już po 10 dniach widziałam pierwsze efekty , obecnie czekam na kolejny zabieg .
    • mufinka9 Re: Łódź depilacja laserowa z 20% zniżką 15.01.14, 19:47
      Witam, polecam również Laser de Lux w Łodzi. Depilacja wykonywana jest tam laserem LIGHTSHEER. Ceny są konkurencyjne, a obsługa profesjonalna. Ja jestem w trakcie depilacji łydek i bikini i jestem bardzo zadowolona. Chętnie kogoś polecę, a osoba polecona dostanie rabat w wysokości 20%. Proszę pisać na adres: mufinka09@interia.pl
      • maluszek2008 Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 02.03.14, 09:09
        Witam. Jeśli chodzi o depilację laserową to polecam salon Laser Glamour. Cenny mają przystępne, super efekty, miła obsługa. Korzystam z ich usług i jednego czego żałuje to że nie zdecydowałam się na ten krok dużo wcześniej.
        Jeśli zdecydujecie się na ich usługi to chciałabym zaproponować 50zł zniżki na jeden zabieg.Więcej inf na maila GOSIA.DAMIAN@WP.PL
    • pomarancza123321 Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 06.02.14, 16:20
      Jeżeli ktoś zamierzałby skorzystać z usług salonów De lux może otrzymać zniżkę 20% na cały pierwszy zabieg, wystarczy, że przy umawianiu się powie, że salon poleciłam mu ja, zainteresowanych proszę o kontakt: bm5@o2.pl

Ja co prawda korzystam z usług salonu w Bielsku ale zniżka obowiązuje w salonach w całej Polsce czyli: Bielsko-Biała, Gdańsk, Kalisz, Kielce, Łódź, Poznań, Sosnowiec, Warszawa, Wrocław.

W salonach tych używany jest laser LIGHTSHEER który daje na prawdę niesamowite i długotrwałe efekty. Polecam serdecznie :) W razie pytań jestem do dyspozycji :)
    • way3r Tylko salon kontur! Inne odpadają dla mnie 04.03.14, 09:55
      Ja polecam tylko salon Kontur w Łodzi: salonkontur.pl
      Korzystałam z tych "profesjonalnych salonów" jakiś Deluxe czy coś które tylko udają profesjonalne a zabiegi był bardzo bolesne i nigdy tych salonów nie polecę nikomu!
      Koleżanka poleciła salon "Kontur" i faktycznie, mają dużo zabiegów, depilacja jest jednym z nich i odbyło się całość praktycznie bezboleśnie, nic nie piekło ani nie kłuło jak w innych salonach :/
    • emiliab76 Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 05.03.14, 18:05
      Zajrzyj do lookmediki - www.lookmedica.pl/pl/depilacja-laserowa-lodz. Osobiście nie sprawdzałam, ale pół roku temu moja kuzynka korzystała - faktycznie dzisiaj odrasta jej ledwie kilka jasnych włosków. Raz byłam z nią na jednym z zabiegów, klinika wygląda profesjonalnie, personel uprzejmy, myślę że warto sprawdzić.
    • casey-ka Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 03.04.14, 07:15
      Witam wszystkich zainteresowanych tematem .
      Jestem w trakcie zabiegów więc z pełną odpowiedzialnością mogę wyrazić swoją opinię.
      Długo wahałam się z podjęciem tego wyzwania, bo zawsze było coś, ale w końcu zdecydowałam się na pozbycie się zbędnego owłosienia i to była jedna z lepszych decyzji.
      Zanim wybrałam stosowny gabinet przeczytałam tysiące postów dotyczących laserowej depilacji. Zachęcona pozytywnymi komentarzami wybrałam sieć Laser DeLux.
      I co tu dużo mówić: myślę, że opinie nie są bezpodstawne.
      W gabinecie przywitały mnie przemiłe panie kosmetolog, przeprowadziły ze mną wywiad medyczny, a potem przeszłyśmy do konkretów. Zabiegi wykonywane są laserem diodowym LightSheer przez wykwalifikowany personel, terminy dostosowuje się do moich możliwości czasowych (rano, południe, wieczór), a do tego wszystkiego można miło pogawędzić z obsługą .
      Przy wyborze salonu nie bez znaczenia były ceny takich usług.
      W tej chwili jest promocja i depilację możemy wykonać od 99 zł do 199 zł za daną partię ciała. Może i nie jest to mała kwota, ale gwarantuję, że dla tych efektów warto wydać każdą złotówkę (oczywiście jeżeli wcześniej wydawałyście kasę na depilację woskiem, depilatory i inne ustrojstwa do golenia).
      Zachęcam do skorzystania z oferty, a dla zainteresowanych podaję bezpośredni link do strony salonu: www.laserdelux.pl/
      Ktoś chętny na dodatkową 20% zniżkę?
      Z mojego polecenia każda osoba zyska dodatkowy rabat na zabiegi.
      Chętnych podjąć wyzwanie zapraszam do kontaktu:
    • 234ania Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 15.09.14, 12:45
      Ja polecam klinike cosmed na al.Kościuszki. Wykupiłam tam chłopakowi zabieg depilacji po czym sama też zapisałam się na zabiegi depilacji (tylko innej części;) Analizowałam wiele salonów w łodzi i wydało mi się, że wykonanie zabiegu w klinice medycznej będzie bezpieczniejsze niz w jakims salonie gdzie nie wiadomo kto wykonuje takie zabiegi. Naprawdę polecam ;)
      • doris19912007 Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 05.06.19, 10:38
        Słuchajcie! Mogę polecić Salon Depilacji ,,Laserowej Zgoła Włoski’’ z Łodzi. Mam niski próg bólu, a tu beztresowo, miło i cenowo super. Mają fajne rabaty okolicznościowe. Ja skorzystałam ze zniżki na Dzień Kobiet. Dziękuję personelowi za super efekt i polecam wszystkim!
        Dziewczyny, tu macie link salonu: zgolawloski.pl
        I widzę, że mają promkę - minus 25% na pierwszy zabieg!;)
        UWAGA! Na hasło DR01 macie 10% rabatu!
    • jolka_krejzolka Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 21.01.16, 15:38
      Spróbuj Soprano Ice potrzebne są tylko 4 zabiegi, mi po pierwszym już pomógł. Widać efekty a jestem po trzech czekam na ostatni Jestem bardzo zadowolona z usług salonu na Niciarniana 9 w Łodzi. Niedaleko studio jest przychodnia Widzew. Ja tam poszłam, bo słyszałam od znajomej dobre opinie i nie zawiodłam się, nie bolało, każdy zabieg szybko mi mijał, kobitki też miłe. Ceny są odpowiednie. Naprawę gorąco polecam, jeśli chodzi o BEZBOLESNĄ depilację czy to nogi czy pachy czy bikini. Zresztą na stronie można poczytać, jakie mają zabiegi. A na ślub robię sobie u nich makijaż i paznokcie. Polecam Studio Urody La Bellezza, Niciarniana 9 w Łodzi.
    • natalia9521 Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 27.04.19, 13:34
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
    • cerida Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 14.06.19, 13:20
      Udzielę bezpłatnie zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi, sama korzystałam kilkukrotnie w różnych miastach i zawsze jestem zadowolona :). Zainteresowanych proszę o kontakt na lelethify@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.
    • natalia9521 Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 08.01.20, 15:41
      Mam do zaoferowania rabat w wysokości 20% na wybrany zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat działa na zasadzie polecenia nowej osoby (idziesz na pierwszy zabieg z mojego polecenia a dzięki temu oby dwie strony dostają zniżkę). Przy drugim i kolejnym zabiegu zniżka dla Ciebie może wynieść nawet 100%. Szczegóły: natalia.wierzba95@gmail.com lub 794 066 506
    • natalia9521 Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 28.05.20, 12:32

• kozamat Re: Łódź depilacja laserowa, jaki salon polecacie 09.11.20, 13:32
      Sama chodziłam na depilację laserową do Select Beauty. Mam dośc mocne owłosienie, dodatkowo ciemne włoski tak więc na mnie osobiscie zabiegi dobrze podziałały. Robiłam na łydki jak i na bikini. Wystarczyły 4 zabiegi plus dodatkowo jeden przypominający po roku abym nie miała niczego na nogach .Wczesniej denerwowało mnie to całe golenie sie tradycyjnie z uwagi na to, że już na drugi dzień miałam widoczne na nogach czarne kropki po goleniu.

Na stronie jest kontakt
      selectbeauty.pl/zabiegi/depilacja-laserowa-lodz/thunder-mt/

Można sobie równiez poczytać o laserze.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka