Gość: roan
IP: *.acn.waw.pl
06.09.02, 11:02
Mam prośbę, czy mogłybyście polecić jakiś kosmetyk(krem, maseczka), który
mógłby poradzić coś na lekkie zmarszczki (tzw.obręcze?)na szyi i dekolcie?
Ostatnio zauważyłam, że nie wyglądam zbyt dobrze w tej okolicy.
z góry dzięki za podpowiedzi!