Dodaj do ulubionych

szyja i dekolt

IP: *.acn.waw.pl 06.09.02, 11:02
Mam prośbę, czy mogłybyście polecić jakiś kosmetyk(krem, maseczka), który
mógłby poradzić coś na lekkie zmarszczki (tzw.obręcze?)na szyi i dekolcie?
Ostatnio zauważyłam, że nie wyglądam zbyt dobrze w tej okolicy.

z góry dzięki za podpowiedzi!
Obserwuj wątek
    • Gość: magamaga Re: szyja i dekolt IP: *.ost-poland.com.pl 06.09.02, 12:59
      Poczytaj watek "Aretina Q" firmy Ziaja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka