Dodaj do ulubionych

Nowości świąteczne

17.10.05, 18:04
Zobaczcie sobie na stronce Oriflame już Nowości świąteczne!!!
Informacje-Wirtualne-Prezentacje.
Plik jest do obejrzenia w programie PowerPoint.

Można oszaleć tyle jest ciekawych rzeczy!
Pozdrawiam Daria
Obserwuj wątek
        • martta_k Re: Nowości świąteczne 17.10.05, 20:57
          mlodaimala napisała:
          moze
          > cos zdradzicie?

poczekać?wink
          materiały sa dostepne dla konsultantek zreszta jak narazie nawet i mi ta
          stronka nie wchodzi

"Warunki użytkowania
          Poniższe prezentacje są chronie prawem autorskim. Możne je wykorzystywać tylko
          na wewnętrznych spotkaniach z konsultantami. Pokazywanie w miejscach
          publicznych, udostępnianie na stronach interentowych oraz zmienianie w całości
          lub fragmentach jest zabronione! Złamanie tego zakazu pociąga za sobą poważne
          konsekwencje prawne"
              • martta_k Re: Nowości świąteczne 17.10.05, 21:31
                u mnie też nic z tego, a te nowości świąteczne są też w `filmach` tyle że plik
                ma ok 60MB i długo sie otwiera choć i tak nie wiem czy nie zobacze białej
                strony jak w prezentacjach...
                • dariam_25 Re: Nowości świąteczne 17.10.05, 22:18
                  martta_k napisała:

> u mnie też nic z tego, a te nowości świąteczne są też w `filmach` tyle że
                  plik
                  > ma ok 60MB i długo sie otwiera choć i tak nie wiem czy nie zobacze białej
                  > strony jak w prezentacjach...

Ja również długo czekałam na otwarcie tego pliku w PowerPoint ponad 5 minut bo
                  rzeczywiscie plik jest duży i też cały czas miałam białą stronę.
                  Ale się doczekałam.
                  Radzę zapisać go sobie na twardym dysku w kompie bo otwieranie potem tej
                  prezentacji idzie szybciej i sprawniej.
                  Pozdrawiam Daria
                  • martta_k Re: Nowości świąteczne 17.10.05, 22:20
                    no własnie ten film przed chwila obejrzałam, ściągał się z 30 min i w dodatku
                    leciał do góry nogami big_grin
                    a jeśli chodzi o prezentacje to też tak zrobiłam ale mam tylko część napisów a
                    zamiast zdjęc mam krzyżyki hehsmile
                    • dariam_25 Re: Nowości świąteczne 17.10.05, 22:36
                      Prawdopodobnie nie masz formatu activ x (umożliwia otwieranie obrazków na
                      stronach internetowych), który odkodowuje te obrazy z krzyżykami.
                      No i też może byc problem przez programy antywirusowe.
                      Ale żeby jeszcze do tego do góry nogami wyświetlała prezentacja to jestem
                      zaskoczona.Prawdopodobnie masz coś przełączone w programie.
                      • ignorant11 Przed przeczytanuiem spalic:))) 18.10.05, 01:12

Sława!

No tak wyglądaja instrukcje supertajnych priogramów.

Bardzo cieszy mnie ze Oriflame opanowala technlogie stealth, że np mankamentów
                        urody nie widać...

Ale tym razem nasi wybitni technolodzy chyba nieco przegieli w wyprzedzaniu
                        epoki, skoro nawet naszet nasze konsultantki nie potrafia odczytać...

Ale pociesze Was, że dzieki temu Avionetki tezsmile))

A moze tu trzeba spec kodow do wykrywanego pliku??????????
                        smile)))

Mimo to i tak cieszy mnie Wasz entuzjazm!
                        smile))

I Wasza ciekawość...

Rano dowiem sie o sposoby rozkodowywania tych tak tajnych informacji.
                        smile))

Dobrze trafiło.., bo i Polska i Szwecja to kraje słynące z wybitnych
                        krypotologów...

Pozdrawiam i zapraszam na:
                        Forum Słowiańskie
                        • jezowka Re: Przed przeczytanuiem spalic:))) 18.10.05, 10:23
                          Daruj sobie te jaja o avionetkach, bo to przykre.
                          I żałosne.

Taki jesteś wspaniały, a nie stać Cię na kulturę i wspaniałomyślność i miłość
                          bliźniego?

Jestem na tym forum, bo prędzej czy później wreszcie się zgadam z moją kumpelą
                          i zapiszę się do Ori, będę "tu i tu". Tylko że najpierw dowiem się bardzo
                          dokładnie, czy Anka nie jest w Twojej linii sponsorowania. Ideał Ori to
                          przyjaźń, pomoc, życzliwość? Gdybym z Ori znała tylko Ciebie, nigdy nie
                          przyszłoby mi to do głowy.

Albicillo, skasuj to, jeśli przegięłam.
                          • 1szylider Bardzo napastliwa jezówka 18.10.05, 15:08
                            jezowka napisała:

> Daruj sobie te jaja o avionetkach, bo to przykre.
                            > I żałosne.

++++?????????????

Ale najbardziej zalosny jest Twój napstliwy post i niczym niesprokowana agresja
                            i jad w nim zawarty...

>
                            > Taki jesteś wspaniały, a nie stać Cię na kulturę i wspaniałomyślność i miłość
                            > bliźniego?

+++?????????
                            A w którym zdaniu komukolwiek ublizyłem, czy czymkolwiek uraziłem?

>
                            > Jestem na tym forum, bo prędzej czy później wreszcie się zgadam z moją
                            kumpelą
                            > i zapiszę się do Ori, będę "tu i tu". Tylko że najpierw dowiem się bardzo
                            > dokładnie, czy Anka nie jest w Twojej linii sponsorowania. Ideał Ori to
                            > przyjaźń, pomoc, życzliwość? Gdybym z Ori znała tylko Ciebie, nigdy nie
                            > przyszłoby mi to do głowy.

+++Możesz zapisywac gdzie tylko chcesz.
                            A moze dobrze,że nie mam Ciebie w grupie skoro jesteś aż tak kłótliwą osóbką....
                            smile))

Ja nie lubie sie kłócić, a już szczególnie nie lubie odpowiadać na wyssane z
                            palca i wydumane "zarzuty"

Nie lubię też sztucznych konfliktów, które wywołuja niektóre osoby dla samej
                            swojej satyskacji uczestniczenia w kłotni...

>
                            > Albicillo, skasuj to, jeśli przegięłam.

+++No jasne takie napastliwe posty i niczym niesprowokowana agresję należy
                            KASOWAC!!!!

Ja na swoich forach tak postepuję i kasuje zwykle pyskówki.

Witam!
                            Chcesz więcej,klinij tu:MLM, biznes po godzinach...
                            Pozdrawiam i zapraszam!
                            gg 172 85 85
    • ancia19 Re: Nowości świąteczne 17.10.05, 21:34
      Rewelecja!!! Cyba wykupię 3/4 rzeczy z tej oferty! W szczególności, że serie
      świątecznie pielęgnacyjnych rzeczy z Oriflame zawsze były bardzo dobre big_grin
      Normalnie kiepściachny katalog 13 Avonu się nie umywa ani odrobinkę!!!
        • martta_k Re: Nowości świąteczne 17.10.05, 22:18
          elwinga napisała:

> A co na przykład możesz polecić?
          jeśli jestes konsultantka zobacz na stronie, jeśli klientką musisz poczekać bo
          materiały są przeznaczone wyłącznie dla konsultantów
          • magda-fl Re: Nowości świąteczne 17.10.05, 22:29
            To teraz powiedzcie mi jak to pieroństwo otworzyć? Bo już ściągnęłam ten plik
            swieta.ppt ale tego ppt power point nie chce mi otworzyc sad Sciągnęłam kolejny
            porgram power point viewer, ale też mi tego nie otwiera sad I co ja mam zrobić??
                • halla6 Re: Nowości świąteczne 18.10.05, 21:16
                  WŁAŚNIE. Też nie mogę otworzyc. Czy ktoś przygotowujący tą reklamówkę, nie
                  pomyslał o tym, że ludzie maja różne oprogramowania. Z dyskujsji wynika, że to
                  chodzi pod Windowsem 2000 XP, a jak ktoś, a mysle,że nie mała ilość, ma
                  Windowsa 98 TO CO!!. O tym to już sie nie pomyślało!! I NIe chodzi.Sztuka dla
                  sztuki.A mo,zna było w PDF-ie i wszyscy by byli zadowoleni- a tak tylko
                  nieliczni. Szkoda.
                  • albicilla Re: Nowości świąteczne 18.10.05, 21:25
                    halla6 napisała:

> WŁAŚNIE. Też nie mogę otworzyc. Czy ktoś przygotowujący tą reklamówkę, nie
                    > pomyslał o tym, że ludzie maja różne oprogramowania. Z dyskujsji wynika, że
                    to
                    > chodzi pod Windowsem 2000 XP, a jak ktoś, a mysle,że nie mała ilość, ma
                    > Windowsa 98 TO CO!!. O tym to już sie nie pomyślało!! I NIe chodzi.Sztuka
                    dla
                    > sztuki.A mo,zna było w PDF-ie i wszyscy by byli zadowoleni- a tak tylko
                    > nieliczni. Szkoda.

Wydaje mi sie ,że problem nie w programie , ale w cierpliwosci.
                    Po nakliknięciu trzeba cierpliwie czekać aż się otworzy .U niektórych trwa to
                    10 min u innych 20 , ale dajcie mu czas.
                    W tym czasie możecie zrobić sobie np. herbatkę , pogadać , itp.
          • elwinga Re: Nowości świąteczne 18.10.05, 18:37
            Nie zrozumiałyśmy się. Nie chodziło mi o ujawnianie, co będzie w następnym
            katalogu, tylko podzielenie się opinią o produktach z oferty świątecznej, które
            Ancia19 miała już okazję wypróbować (bo, jak sama pisze, "serie
            świąteczne pielęgnacyjnych rzeczy z Oriflame zawsze były bardzo dobre", z czego
            rozumiem, że czegoś już próbowała).
      • gosia_pb Oferta cudo.......... :) 20.10.05, 00:27
        az nie moge sie doczekac poniedzialku...

juz po 12 polece do Chorzowa po katalogi hihihihi

oj biedny moj pusty portfel, na pewno z radosci nie bedzie spiewac jak ten z
        reklamy tele 2wink

cmoki
        • aliye Re: Oferta cudo.......... :) 02.11.05, 15:40
          Przepraszam od razu, że nie na temat, ale korzystam z okazji. Gosiu!Mam do
          ciebie ogromną prośbę!Napisz mi proszę jak dojechac do odziału w Chorzowie z
          centrum Katowic korzystając z publicznego środka transportu smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka