Gość: ik
IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.n.INTELINK.pl
13.09.05, 18:45
Słyszałam ze czerwona herbata jest rakotówrcza inni natomiast twierdzą
odwrotnie . Co o tym myślicie prosze o info , bo trochę się zamrtwiałm gdyż od
niedawna pije te herbate i rozważam możliwosc pzrerwania jej dalszej konsumpcji.