Dodaj do ulubionych

:))) w koncu znalazlam super tusz!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.05, 19:11
niedawno kupilam tusz yves sant laurent (czy jak to sie pisze) wodoodporny i
jestem zachwycona. Co prawda kosztowal 120 zl ale z pewnoscia warto bylo :))
Rzesy sa wyraznie zarysowane, takie aksamitne no i tusz nie kruszy sie ani
nie rozmazuje nawet na deszczu :)
goraco polecam!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: MMM Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.c.strato-dslnet.de 24.09.05, 20:17
      Podaj prosze dokladna nazwe!
      • Gość: magda Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.05, 22:43
        Yves Saint Laurent mascara aquaresistant, taka w złotym opakowaniu
    • Gość: lila Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.star.net.pl / *.star.net.pl 24.09.05, 20:22
      120? o matko...
    • Gość: o_O Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.05, 20:24
      chryste... ja place 30-40zl i jestem zadowolona :]
    • Gość: zulka Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.05, 22:00
      ten w złotym etui Tesz słyszałam że super. Tez płaciłam 30-40, ale mam duże
      problemy z oczami a tylko te z górnej pólki nie osypują sie po całym dniu
      (przetestowałam XL Lash Estee Lauder i Shiseido). Dziewczyny, nie zaglądajmy w
      portfel. Jak ktoś ma na tyle niech wydaje. Niech gospodarka się kręci, chociaż
      sprzedaz tuszy i tak jej nie pmoże;-)
    • Gość: agata Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.05, 23:01
      rzeczywiscie tusz super! mam go juz drogi miesiac i nic sie z nim nie dzieje :)
      ale nastepne opakowanie to chyba musze poszukac gdzies zeby kupic taniej.
      Pozdrawiam
    • Gość: MMM Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.c.strato-dslnet.de 25.09.05, 10:06
      Magda, dzieki za odpowiedz!
      Tak na marginesie:
      Taniej mozna kupic na pewno w Niemczech, np. w drogeriach "Mueller" i "Hela". A
      wiec jesli ktorys z Waszych znajomych wybiera sie tam, to warto go poprosic o
      kupno - cena moze sie wachac miedzy 21 a 25 euro. W ogole wiekszosc perfum i
      kosmetykow w BRD jest tansza.
      • Gość: aisha-medea Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 10:16
        ja kupuje lancome definicils, za 20 euro, tez jest suuuuper. Genialny, na dlugo
        starcza, a rzesy tuszuje dokladnie i codziennie. Nie osypuje sie, nie
        rozmazuje, nic sie z nim nie dzieje.

        Na wakacje kupilam, w tej samej cenie, lancome wodoodporny - morze, basen,
        deszcz, plaza, kremy - nic go nie rusza, wyglada genialnie o kazdej porze dnia.
        • Gość: effi Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 10:26
          no to sie bedzie krecic gospodarka.... tyle ze nie u nas a u naszych sasiadow :)
          • Gość: MMM Tylko tusz i perfumki ... IP: *.c.strato-dslnet.de 25.09.05, 11:00
            Ale to tylko tusze i perfumy. Kremy polskie i tak sa naj... - spojrzcie na
            nasze dziewczyny. Kupowalam wczesniej Shiseido, Lancomy, HR i rzadko bylam
            zadowolona - teraz chce dokladniej posprawdzac sklad chemiczny polskich
            kremikow - wydaje mi sie, ze maja mniej chemii (glownie chodzi mi o wszelkie
            pochodne ropy naftowej, fuj!).
        • Gość: ewa Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.studby.uio.no 25.09.05, 11:16
          popieram ten tusz jest rewelacyjny mam juz 3 i nie moge zlego zslowa
          powiedziec:)i niedrogi stosunkowo warto zainwestowac:)
          • Gość: Ania Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 11:40
            "niedrogi stosunkowo warto zainwestowac:)" Hehehe
            Przeciez to jeden z najdroższych tuszów na rynku!
            • Gość: ewa Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.studby.uio.no 25.09.05, 18:50
              nie wiem czy 20euro to tak wiele, to ok 80zl, a uwierz mi, sa tusze o wiele
              drozsze...
        • Gość: exanimalka lancome, amplicilis, wodoodporny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.05, 14:01
          cuuuudo, mam go b. dlugo, mam male oczka, zawsze mialam po innych tuszach jak
          podbite, a tu nic, duze ladne oczy i caly dzien sie trzyma, nie wysycha, nie
          kruszy, polecam
      • Gość: agata Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 12:05
        niestety nikt z moich znajomych tam nie jedzie :((
        ale poszukam na internecie, moze jakis sklep bedzie mial taniej :)
    • Gość: dominika Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 13:45
      ja nigdy nie kupuje markowych tuszy w sklepie tylko szukam na allegro, bo tam
      zawsze znajdzie sie jakis oryginalny dobry tusz i to o 20-40 zl taniej.
    • petite-maitresse Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! 25.09.05, 13:49
      ja uzywalam wielu (tanszych i drozszych) i osobiscie uwazam ze nie ma nic
      lepszego niz tusz DIORSHOW MASCARA diora rzecz jasna. maxymalne pogrubienie,
      podkrecenia i rzesy wygladaja przepieknie ;) polecam ;)
      • Gość: dazz Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.tvkdiana.pl 26.09.05, 22:06
        właśnie kupiłam diorshow i myślę, że ISL ma tusze lepszeno i jeszcze diorshow ma
        wg mnie najbrzydsze opakowanie jakie ostatnio widziałam
    • jasna_79 Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! 25.09.05, 14:35
      Genialne są tusze Nivea, do kupienia na Allegro albo za Nysą Łużycką ;)

      Ja szczególnie moge polecić Lash Revolution (bez zarzutu się trzyma i łatwo zmywa) i Max Volume (to samo). Mam jeszcze Lash Designer, ale nie udało mi się jeszcze rozpracować o co chodzi z tą szczoteczką z irokezem ;)

      Z tuszy dwustronnych polecam Maybelline Jade XXL; w polskich sklepach za ok. 30 zł, na Allegro można kupić już od 15 zł.
      • dzoana_b Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! 27.09.05, 13:59
        Używam od ok. 3 m-cy tuszu Nivea Maximpact, dla mnie rewelacja!
    • Gość: karolina Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.05, 18:07
      ten tusz YSL jest rewelacyjny! mialam juz tyle tuszy i zaden nie byl tak dobry
      jak ten. Diorshow jest dobry, ale jego szczoteczka jest za duza, jak go uzywam
      to zawsze sobie powieki przy okazji pomaluje :/ a YSL to poprostu najlepszy
      tusz na swiecie :)
      • Gość: Lilu Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.05, 13:35
        Dla mnie jednak jak do tej pory numer 1 jest Diorshow. Duża szczoteczka w
        niczym mi nie przeszkadza a dzięki niej tusz równomiernie się rozprowadza. Z
        YSL wygrywa pojemnością i trwałością.
    • Gość: agnieszka Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.05, 11:57
      ciesze sie ze znalazlam ten watek, bo wlasnie zastanawialam sie nad kupnem tego
      tuszu i teraz to napewno go kupie :)
    • Gość: emilka Mnie na takie coś nie stać IP: *.icpnet.pl 26.09.05, 12:05
      Mnie na to nie stać...Kupuję kosmetyki za 10-15 zł.

      Pozdrawiam wszystkich tak dobrze zarabiających, żeby kupować małą buteleczkę z
      pędzelkiem za 120 zł.
      • justa_79 Re: Mnie na takie coś nie stać 26.09.05, 13:42
        a ja nie pozdrawiam osób zaglądających innym do portfela.
      • Gość: zulka Re: Mnie na takie coś nie stać IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.05, 21:41
        zazdość to potworna cecha
      • Gość: Kamila Re: Mnie na takie coś nie stać IP: *.proxyplus.cz / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 12:13
        Gość portalu: emilka napisał(a):

        > Mnie na to nie stać...Kupuję kosmetyki za 10-15 zł.
        > Pozdrawiam wszystkich tak dobrze zarabiających, żeby kupować małą buteleczkę
        z pędzelkiem za 120 zł.

        Buteleczka? Pędzelek? Myślałam że chodzi o tusz do rzęs ;-).
    • mikams75 Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! 26.09.05, 21:16
      a jak wypada ten tusz w porownaniu z long lash pretty clinique? Zadowolona
      jestem z tuszu clinique, ale czemu by sie sprobowac czegos innego :-)
      Miala ktoras z was oba i moze porownac? Jaki efekt? Naturalny, mocno
      pogrubia/wydluza? Mocna czern? A czy jest tez niewodoodporny?
      • Gość: weronika Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.05, 21:54
        ten tusz YSL jest tylko wodoodporny, ale mysle ze to jego zaleta
        • Gość: Lola Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: 62.233.184.* 27.09.05, 14:24
          nie jest tylko wodoodporny,normalny tez mozna kupic!a najtaniej to na bezclowej
          za ok. 80 zl.
    • monika.c Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! 27.09.05, 14:44
      a ja polecam tusze Chanel - tez drogie, ale bardzo bardzo wydajne i trwale.

      Czy ktos uzywal juz nowego tuszu Lancome? podobno jest rewelacyjny.
      • Gość: ewa Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.studby.uio.no 27.09.05, 16:45
        ja:):)i potwiedtrdzam opinie-jest rewelacyjny:)
    • Gość: zulka Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.05, 18:13
      ja polecam Estee Lauder, mam XL Lash-rewelacja. Wyyyydłuża, troche pogrubia,
      NIE osypuje się. Noszę soczewki więc jest to dla mnie bardzo ważne. Teraz w
      Sephorze jest w promocji w cenie tuszu(105 zł) kredka i mini płyn do
      demakijażu. Polecam.
      • Gość: weronika Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.09.05, 14:49
        Ja polecam tusz FLEXTENCILS LANCOME - jest rewelacyjny. Wydłuża i nie skleja
        rzęs jak High Impact Clinique.
        Miałam tusz YSL Effect FAux Cils. Byłam zachwycona. naprawde dawał efekt
        sztucznych 'pierzastych' rzęs i co z tego, bo po pół roku wyschnął. Musiałam
        wyrzucić obydwa (miałam czarny i niebieski). Wiem, że zaraz któraś z Was
        napisze, że mascary mają krótką żywotność w porównaniu np. z pudrem w kamieniu.
        Zdaje sobie z tego sprawę, ale gdybym chciała co pół roku zmieniać tusz
        (zwłaszcza, że używam 3 naraz, tzn. mam otworzone) to wściekłabym się.
        Lancome'a używam średnio rok (staram się zawsze zużyć do końca - to nie jest
        skąpstwo)a High Impact Clinique'a mam już 1.5 roku.
    • Gość: Iza Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! IP: *.aster.pl 28.09.05, 15:56
      A ja kupiłam ostatnio tusz XXVolume Mascara Miss Sporty. Kosztował 10 zł, ale
      jak na razie nie zauważyłam negatywów. Nie osypuje się, nie skleja - ale być
      może dlatego, że jeszcze jest względnie nowy. Mnie się ponadto wydaje, że aby
      tusz nie osypywał się w ciągu dnia, należy go odrobinę przeczesać grzebykiem
      niedługo po wytuszowaniu.
    • kasiunia62 Re: :))) w koncu znalazlam super tusz! 28.09.05, 16:39
      o kurczę 120zł na tusz do rzęs!! dla mnie extra drogo
    • Gość: aaliyah Helena LASH QUEEN IP: *.telkab.pl / *.telkab.pl 29.09.05, 09:27
      Ostatnio kupiłam jednocześnie YSL i LASH QUEEN. Tyle slyszalam o YSL super
      opinii, ze postanowilam to sprawdzic. I rzeczywiście jest rewelacyjny, moze
      tylko drazni mnie to ze pod koniec dnia jestem rozmazana,a z drugiej strony to
      i tak maly zarzut bo zwykle maluje sie ok 9 rano i dopiero tak ok 21 widze ze
      jestem nieco rozmazana, natomiast tusz Heleny bynajmniej dla moich rzęs jest
      jeszcze lepszy, i daje jeszcze lepszy efekt, na dodatek rzęsy po nim przez caly
      dzien wygladaj jak tuż po malowaniu i wogóle wieczorem nie jestem rozmazana.
      NAtomiast zdecydowanie zawiodłam sie dosłownie na wszystkich tuszach DIora i
      CHanel. A ostatnio przed wakacjami sugerując sie również opiniami wielu
      dziewczyn kupiłam Lancome Hypnose i również przynajmniej jak dla mnei sie nie
      sprawdził. Czy ktoś maże mi polecić jakiś dobry krem matujący?? od ok 2 lat
      jestem w trakcie poszukiwań ale nie znalazłam jeszcze żadnej rewelacji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka