IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.05, 11:12
Witam.
Ostatnio bardzo wypadają mi włosy - zaczęło się po odstawieniu tabletek.
Czy któras z Was zna jakies sposoby na ich wzmocnienie ?
Dzieki i pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka