Gość: wypadające włosy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.05, 11:12 Witam. Ostatnio bardzo wypadają mi włosy - zaczęło się po odstawieniu tabletek. Czy któras z Was zna jakies sposoby na ich wzmocnienie ? Dzieki i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj