Dodaj do ulubionych

Jaką odrzywkę zaproponujecie?

19.11.05, 18:59
Proszę o radę, jaką odrzywkę proponujecie. Mam zniszczone włosy, ponieważ za
silnie zostały rozjaśnione, jak mogę je odrodzić?
Obserwuj wątek
    • oksana.zarewicz Re: Jaką odrzywkę zaproponujecie? 30.11.05, 21:46
      radzę wypróbować całą serię pielęgnacyjną z aminokwasami (szampon, odżywka,
      maska) np. firmy Pantene Amino Pro-V Complex. Zawierają one oprócz aminokwasów
      inne substancje odżywcze, które potrafią wnikać do wnętrza zniszczonych włosów
      i je naprawiać.
      Oksana
      • katamara1 Re: Jaką odrzywkę zaproponujecie? 30.11.05, 22:07
        Oksano dziękuję
    • driadea Re: Jaką odrzywkę zaproponujecie? 02.12.05, 02:14
      wax wax u jeszcze raz wax
      • xixx Kallos 02.12.05, 09:13
        Dużo na tym forum znalazłam pozytywnych opini o odżywkach Kallos, są to
        profesjonalne produkty fryzjerskie - ja znalazłam na allegro, zamówiłam ale
        jeszcze nie dostałam więc z właśnego doświadczenia Ci nie pwoiem. Wiem, że
        dziewczyny bardzo zachwalały odżywkę Kallos Placenta, podobno odżywia nawet
        najbardziej zniszczone włosy.

        Pozdrawiam!
    • madzia773 a może odŻywkę? 02.12.05, 13:34
    • majka_23 Re: Jaką odrzywkę zaproponujecie? 06.12.05, 22:04
      zajrzyj na moją stronkę www.aga-dystrybucja.desertwars.de
      znajdziesz tam szampony znanej firmy. polecam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka