Gość: KO IP: 62.148.95.* 29.10.02, 15:41 Uwaga - w postach podszywają się po nas. Annexa uważaj; agul czujność- przejrzyjcie posty Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anexxa Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 16:46 a co ja mam z tym zrobic? moge zglosic do admina. wszyscy wiedza, ze nie posiadam modemu oraz ze zawsze sie loguje. jesli ktos jest na tyle niemadry, zeby uznac to za moje posty, to juz jego problem, a nie moj. xx. Odpowiedz Link Zgłoś
czesia-z-butiku Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 16:53 a miało was juz nie byc tak się cieszylismy,ze juz sobie poszłyscie na to inne forum to juz tam zostancie my do was nie wchodzimy,bo nie mozemy i nie chcemy! rysku ,gdzie jestescie z Grazynką?i z dzieciaczkami Odpowiedz Link Zgłoś
grazynka-lubicz Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 16:54 Ja jestem Czesiu,Rysiu będzie później bo jeździ na taryfie. kwaku,kwaku,pierdu,pierdu Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek__lubicz Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 17:11 daj mi wreszcie spokoj!!! Przyczepilo sie to jak rzep psiego ogona. Juz ci mowilem - odwal sie, zostawiam cie, odchodze z ladniejsza, mlodsza, inteligentniejsza. Za bardzo smierdzisz i nie dbasz o higiene. A poza tym ta twoja zajadlosc, rozdwojenie jazni... Moglabys chociaz skorzystac z porad kosmetycznych z tego forum, skoro tu ciagle siedzisz. U myj wreszcie te smierdzace nogi!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek__lubicz Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 17:13 kurcze, kolejny pasztet sie do mnie przyczepil. Spadaj zakompleksiona niedojdo! Odpowiedz Link Zgłoś
agul1 Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 17:06 Gość portalu: KO napisał(a): > Uwaga - w postach podszywają się po nas. Annexa uważaj; agul czujność- > przejrzyjcie posty Ja przegladam i nie zauwazylam tam jeszcze mojego podrobionego 'ja';-) A nawet jakby bylo, to i tak wiem, ze nikt nie pomysli ze to ja - tak samo bylo ze znak_yrden i innymi dziewczynami - juz malo kto sie przejmuje lubiczami he he he:-)) Skoro sami mają takie nieciekawe osobowosci, to niech sie podszywaja pod swoje autorytety:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
agul1 Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 17:10 A faktycznie, jest moj jeden podrobiony post na watku 'farma pieknosci' - coz, wystarczy spojrzec na IP, dobrze nam wszystkim znane:-) Hmmm.. anexxa, jesteśmy wzorem do naśladowania i bóstwem dla klanu, skoro już nawet nicki nam 'zabierają', muszą być nieprzeciętnie zafascynowane nami:-) Odpowiedz Link Zgłoś
rysiek__lubicz Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 17:18 agul1 napisała: > A faktycznie, jest moj jeden podrobiony post na watku 'farma pieknosci' - coz, > wystarczy spojrzec na IP, dobrze nam wszystkim znane:-) > Hmmm.. anexxa, jesteśmy wzorem do naśladowania i bóstwem dla klanu, skoro już > nawet nicki nam 'zabierają', muszą być nieprzeciętnie zafascynowane nami:-) Trafilas w sedno! Zamiast sie tu nauczyc jak dbac o siebie te niedopieszczone frustratki spamuja forum coraz to nowymi kretynskimi watkami Odpowiedz Link Zgłoś