Dodaj do ulubionych

Fałszywe nicki

IP: 62.148.95.* 29.10.02, 15:41
Uwaga - w postach podszywają się po nas. Annexa uważaj; agul czujność-
przejrzyjcie posty
Obserwuj wątek
    • anexxa Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 16:46
      a co ja mam z tym zrobic? moge zglosic do admina. wszyscy
      wiedza, ze nie posiadam modemu oraz ze zawsze sie loguje.
      jesli ktos jest na tyle niemadry, zeby uznac to za moje
      posty, to juz jego problem, a nie moj.

      xx.
    • czesia-z-butiku Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 16:53
      a miało was juz nie byc
      tak się cieszylismy,ze juz sobie poszłyscie na to inne forum
      to juz tam zostancie
      my do was nie wchodzimy,bo nie mozemy
      i nie chcemy!



      rysku ,gdzie jestescie z Grazynką?i z dzieciaczkami
      • grazynka-lubicz Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 16:54
        Ja jestem Czesiu,Rysiu będzie później bo jeździ na taryfie.
        kwaku,kwaku,pierdu,pierdu
        • rysiek__lubicz Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 17:11
          daj mi wreszcie spokoj!!! Przyczepilo sie to jak rzep
          psiego ogona. Juz ci mowilem - odwal sie, zostawiam cie,
          odchodze z ladniejsza, mlodsza, inteligentniejsza. Za
          bardzo smierdzisz i nie dbasz o higiene. A poza tym ta
          twoja zajadlosc, rozdwojenie jazni... Moglabys chociaz
          skorzystac z porad kosmetycznych z tego forum, skoro tu
          ciagle siedzisz. U myj wreszcie te smierdzace nogi!!!!!
      • rysiek__lubicz Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 17:13
        kurcze, kolejny pasztet sie do mnie przyczepil. Spadaj
        zakompleksiona niedojdo!
    • agul1 Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 17:06
      Gość portalu: KO napisał(a):

      > Uwaga - w postach podszywają się po nas. Annexa uważaj; agul czujność-
      > przejrzyjcie posty

      Ja przegladam i nie zauwazylam tam jeszcze mojego podrobionego 'ja';-)
      A nawet jakby bylo, to i tak wiem, ze nikt nie pomysli ze to ja - tak samo bylo
      ze znak_yrden i innymi dziewczynami - juz malo kto sie przejmuje lubiczami he
      he he:-))
      Skoro sami mają takie nieciekawe osobowosci, to niech sie podszywaja pod swoje
      autorytety:-)))
      • agul1 Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 17:10
        A faktycznie, jest moj jeden podrobiony post na watku 'farma pieknosci' - coz,
        wystarczy spojrzec na IP, dobrze nam wszystkim znane:-)
        Hmmm.. anexxa, jesteśmy wzorem do naśladowania i bóstwem dla klanu, skoro już
        nawet nicki nam 'zabierają', muszą być nieprzeciętnie zafascynowane nami:-)
        • rysiek__lubicz Re: Fałszywe nicki 29.10.02, 17:18
          agul1 napisała:

          > A faktycznie, jest moj jeden podrobiony post na
          watku 'farma pieknosci' - coz,
          > wystarczy spojrzec na IP, dobrze nam wszystkim znane:-)
          > Hmmm.. anexxa, jesteśmy wzorem do naśladowania i
          bóstwem dla klanu, skoro już
          > nawet nicki nam 'zabierają', muszą być nieprzeciętnie
          zafascynowane nami:-)

          Trafilas w sedno! Zamiast sie tu nauczyc jak dbac o
          siebie te niedopieszczone frustratki spamuja forum coraz
          to nowymi kretynskimi watkami
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka