Dodaj do ulubionych

Perfumy MADNESS Chopard???

08.11.02, 18:20
Hej!
Nie jest to co prawda nowość ale do tej pory nigdy po nie nie sięgnęłam. Do
wczoraj...
Bardzo mi sie podobają, są cieplutkie, pachną jakby coca-colą - ciekawa
jestem co o nich myślicie.
............
pozdrawiam renia30
Obserwuj wątek
    • kotmanka Re: Perfumy MADNESS Chopard??? 08.11.02, 21:08
      Niestety nie znam zupelnie zapachu ale projekt opakowania bardzo mi sie
      podoba...
    • lisette Re: Perfumy MADNESS Chopard??? 09.11.02, 06:32
      Tez jestem zafascynowana. Typowo jesienno-zimowy cieply zapach, naprawde klasa.
      Dostalam kiedys probke i teraz chodzi to za mna caly czas. Podzielam twoj
      zachwyt jak najbardziej.
      • Gość: ania Re: Perfumy MADNESS Chopard??? IP: *.bydgoszcz.agora.pl 11.11.02, 17:14
        Sa wspaniałe na zimę,otulają w niesamowity sposób ,dzieki nim czuje ze jest mi
        cieplej na duszy i na ciele

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka