renia30 08.11.02, 18:20 Hej! Nie jest to co prawda nowość ale do tej pory nigdy po nie nie sięgnęłam. Do wczoraj... Bardzo mi sie podobają, są cieplutkie, pachną jakby coca-colą - ciekawa jestem co o nich myślicie. ............ pozdrawiam renia30 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kotmanka Re: Perfumy MADNESS Chopard??? 08.11.02, 21:08 Niestety nie znam zupelnie zapachu ale projekt opakowania bardzo mi sie podoba... Odpowiedz Link Zgłoś
lisette Re: Perfumy MADNESS Chopard??? 09.11.02, 06:32 Tez jestem zafascynowana. Typowo jesienno-zimowy cieply zapach, naprawde klasa. Dostalam kiedys probke i teraz chodzi to za mna caly czas. Podzielam twoj zachwyt jak najbardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Perfumy MADNESS Chopard??? IP: *.bydgoszcz.agora.pl 11.11.02, 17:14 Sa wspaniałe na zimę,otulają w niesamowity sposób ,dzieki nim czuje ze jest mi cieplej na duszy i na ciele Odpowiedz Link Zgłoś