Dodaj do ulubionych

Wyciskanie

31.01.06, 14:20
Nie mogę sobie poradzić, miałabym o wiele ładniejszą cerę, po trądziku nie
byłoby prawie śladu, gdyby nie to, że nie umiem utrzymać rąk z daleka od
twarzy... Cały czas coś zdrapuję, wyciskam... Jak się powstrzymać?
Obserwuj wątek
    • Gość: Justa Re: Wyciskanie IP: *.example.net / *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.06, 19:17
      Hmmm nie wiem czy dobrzedoradze ale ja na twoim miejscu jeśli by mi zalezało na
      dobrym wyglądzie obcieła bym sobie paznokcie, potem twarz smarowała kremem hehe
      abym nie umiała rozdrapac niczego bo by mi sie paluszki ślizgały i bym
      najlepiej robiła takie rzeczy przy których mam obie ręce zajęte ;);) Mosz pecha
      jo na szczescie nie mam trądziku :):)
    • in_somnia Re: Wyciskanie 31.01.06, 19:31
      Paznokcie są bardzo krótkie, kremem posmarować się nie mogę, bo używam
      specjalnych mazideł. :-)
      Widać, mam pecha.
      • Gość: reni Re: Wyciskanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 19:35
        rada jest krótka jak jądra krasnoludka: 3 razy dziennie wrzątkiem lico sparzyc
        a nic przykrego na licu sie nie powinno zdarzyc. lepiej nie wzywac na zadne
        przeklenstwa tylko splesc raczki kaftanem bezpieczenstwa!!
    • rupertgiles Re: Wyciskanie 31.01.06, 19:49
      U mnie pomaga *zapuszczenie* paznokci i pomalowanie ich lakierem. Takimi
      długimi, ostrymi pazurami nie sposób delikatnie manipulować na twarzy, więc od
      razu czujesz, że robisz źle :P
      • Gość: Natalia Re: Wyciskanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.06, 01:59
        ja poprostu prubuje sie powstrzymac i czasem skutkuje. Moze kiedys sie
        oduczysz...
        • Gość: edit Re: Wyciskanie IP: *.dip.t-dialin.net 02.02.06, 09:45
          Robie staranny makijaż,wtedy mnie nie korci wyciskanie,bo szkoda mi ładny
          efekt zniszczyć,specjalnie nosze krótkie paznokcie,wtedy nie mam okazji nic
          nawet nimi zdrapac,nie mówiąc juz o wyciskaniu,wmawiam sobie ,ze jak wycisne,to
          bede tego 1000 -krotnie żałowala i jeszcze gorzej wygladała..wyciskam duzooo
          rzadziej...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka