Gość: Anka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.02.06, 16:12
prosze by nie odpowiadalay te panie,ktore lubuja sie w komentowaniu
nowopowtsalych watkow,lecz te ktore istotnie na temat moga cos napisac.mam
komplex tej czesci ciala i chce wiedziec czy wam sie to udaje,niezaleznie od
kontekstu indywidualnego.tak czy owak bedzoe to bodziec i motywacja.czy mozna
te czesc ciala odchudzic znacznie?np o 7 cm?