Gość: nić IP: *.autocom.pl 14.02.06, 10:25 Hej dziewczyny! znalazłam na wizażu telefon/602132273/ do Pani ,która go wysyła na zamówienie.czy któraś z Was tak zamawiała?jak to 'krok po kroku' wyglada?z góry dziękuję za odpowiedź:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj