Gość: Orka
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.02.06, 17:37
Witam
czy macie jakieś sposoby na to by dobrze zamaskować lub pozbyć sie(?) żyłek
które szpecą dekold?
Właściwie to ja mam je wszędzie na rękach, nogach, czole dekoldzie- dar
złośliwej matki natury-
Co robić z tak płytko położonymi pod skórą żyłami. Wyglądają okropnie-
szczeg. kiedy sie np.zdenerwuję i skacze mi ciśnienie- nabrzmiewają i wtedy
to wygląda całkiem fatalnie-brrr