Dodaj do ulubionych

Steper i pośladki

IP: *.crowley.pl 08.03.06, 10:58
Hi
możecie mi powiedzieć, po jakim czasie ćwiczeń na zwykłym małym domowym
steperze może ujędrnić się tyłek, o ile w ogole może? :/ zastanawiam się ile
czasu dziennie trzeba na tym ćwiczyć i po jakim czasie widoczne beda efekty?
Obserwuj wątek
    • Gość: la_gatta Re: Steper i pośladki IP: *.tuwien.ac.at 08.03.06, 11:13
      czesc,
      wiesz to tez zalezy od tego w jakim stanie jest twoj tylek teraz.ja proponuje
      cwiczenia co drugi dzien 20 do 30 min.po miesiacu napewno bedzie poprawa.
      pozdrawiam
    • Gość: asia Re: Steper i pośladki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.06, 13:27
      hmmm, ja Ci ten sposób raczej odradzam, jakiś czas temu dorobiłam się mocno
      rozbudowanych mięśni z tyłu uda, a tyłek został właściwie bez zmian...
      ale może mój stepper miał zbyt duże obciążenie...?
      • Gość: zoe28 Re: Steper i pośladki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.06, 14:00
        Ja sobie stepuje już od pół roku, i rzeczywiście zauważyłam podniesienie
        pośladków. Stały się jakby twardsze i bardziej "ubite" :) Asiu, masz racje,
        trzeba ćwiczyć przy małym obciażeniu, ruchy szybsze i krótsze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka