Dodaj do ulubionych

Anagra w Łodzi

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.06, 20:50
Czy ktos z Was moze powiedziec mi cokolwiek o szkole Anagra,ktora miesci sie
w Lodzi na ul Piotrkowskiej?
Chcialam zaczac tam nauke ale dotarly do mnie ostatnio niepochlebne opinie
m.in o tanich kosmetykach poniewaz szkola oszczedza na uczniach.
Dlatego chcialabym posluchac opinii innych-czy warto?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka