Gość: polla4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.06, 22:31 Mam do Was pytanie na temat blokera tej firmy (Capital Soleil Fluide spf 60). Jak wrażenia? I czy jest on w postaci bezbarwnej. Z góry dzięki :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
justa_79 Re: filtry Vichy 23.04.06, 18:01 tak, jest bezbarwny, lekki, nielepiący, bardzo lejący. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polla4 Re: filtry Vichy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.06, 18:20 Dziekuję, właśnie o kolor mi chodziło :) Odpowiedz Link Zgłoś