Dodaj do ulubionych

filtry Vichy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.06, 22:31
Mam do Was pytanie na temat blokera tej firmy (Capital Soleil Fluide spf 60).
Jak wrażenia? I czy jest on w postaci bezbarwnej. Z góry dzięki :)
Obserwuj wątek
    • justa_79 Re: filtry Vichy 23.04.06, 18:01
      tak, jest bezbarwny, lekki, nielepiący, bardzo lejący.
      • Gość: polla4 Re: filtry Vichy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.06, 18:20
        Dziekuję, właśnie o kolor mi chodziło :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka