Gość: wytrwala
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.06.06, 09:45
kolezanka powiedziala mi kiedys ze te kremy i zele antyellulitowe moga
dzialac na takiej zasadzie, ze po prostu ,,wyciagaja" wode z organizmu
dlatego np zmniejsza sie obwod ud, a to nie jest dobre po potem wszystko
wraca ze zdwojona sila. Slyszalyscie o czyms takim? Mam ohote na zel Ziaja
ten pomaranczowy bo kiedys naprawde wyszczuplil mi da, widzialam to po
spodniach ze nie byly na udach opiete a byl wiekszy na nich luz, nie wiem na
jakiej zasadzie on dziala ?