Dodaj do ulubionych

Co na włoski nad górną wargą?

18.06.06, 20:03
Czy jest coś skutecznego do depilacji?? Kupiłam plasty woskowe specjalne do
twarzy, na których jest napisane 100% - haha. U mnie daja jakies 5%. Czym to
draństwo usunąć?? Można jakiś kremem do depilacji? Nie wiem czy są takie do
twarzy. Wolałabym wosk aby się przy okazji osłabiły i z czasem zniknęły tylko
jaki wosk? Jakiej firmy? Poradźcie coś.
Obserwuj wątek
    • ania107 Re: Co na włoski nad górną wargą? 18.06.06, 21:50
      ja robię woskowanie u kosmetyczki koszt 10zł - raz na m-c więc wydatek nie taki
      straszny
      • testardo Re: Co na włoski nad górną wargą? 18.06.06, 22:48
        Sa tez specjalne kremy rozjasniajace, mozna tez sprobowac rozjasniac sokiem z
        cytryny. Probowalam tez depilatorem, da sie przezyc, ale nie wiem czy warto,
        dopoki nie sa one bardzo widoczne. Jesli masz tylko meszek widoczny pod katem to
        na twoim miejscu dalabym sobie spokoj, bo podraznienia wynkile z checi pozbycia
        sie wloskow moga byc znacznie mniej efektowne niz wloski same w sobie.
    • carolinascotties Sally Hansen -rozjaśniacz do włosów na twarzy n/t 19.06.06, 02:24

      • kragmel Sally Hansen 19.06.06, 08:27
        rozjaśniach to jedno, krem depilujący do twarzy drugie. ma taki również Sally
        Hansen. poza tym możesz iść do kosmetyczki na wosk. koszt niewielki, efekt
        dobry.

        • venus22 Re: Sally Hansen 19.06.06, 08:43
          a laser?

          Venus
    • searena Re: Co na włoski nad górną wargą? 19.06.06, 12:03
      Te włoski nie sa jakieś bardzo ciemne czy grube ale są. Najwiekszy jednak
      problem w tym, że mam nad wargą ciemniejszą skórę, nie wiem czemu, w takie jakby
      plamki, tak jak maja faceci co się golą - chociaz ja tego nie golę. I to z
      daleka wygląda jakbym miała wąsy :(( Spróbuję tych rozjaśniaczy. Dzięki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka