Dodaj do ulubionych

Ziemia Lavertu

20.06.06, 09:50
Jest tak zachwalany w esentii i dlatego chciałabym kupić ten puder. Wydaje mi
sie że łatwiej jest dobrac odcień niz np. w przypadku Bi-Kor.

Zastanawiam się nad odcieniem 02 i chcę go używac cały rok. W opisie jest
napisane ze jest to odcień brzoskwiniowy,a le trudno mi sobie to wyobrazić.
Cerę mam ciemnawą,ale wiadomo ze latem skóra jest ciemniejsza.
Czy to jest ciemny odcień, czy może lepiej kupić 01?
Dzieki z góry za pomoc.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka