Dodaj do ulubionych

Samoopalacze-pomysł

30.06.06, 08:38
Miałam taki pomysł, żeby nie opalać twarzy latem (u mnie w rodzinie kobiety w
młodym wieku mają brzydkie plamy na skórze od opalania). Chciałam stosować
tylko samoopalacze. Wypróbowałam już pare, ale nie dają one ciemnego efektu,
tylko zażółcają skórę. Podkreślę,że opalam sie na ciemny brąz i twarz w
porównaniu do reszty ciała wyglda bardzo blado. Teraz używam Soraya do
ciemnej karnacji. Co można zrobić w takiej sytuacji, czy istnieje jakiś
cudowny środek, sposób...?
pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • cama0000 Re: Samoopalacze-pomysł 30.06.06, 08:43
      Bardzo prosze o rade
    • mikams75 Re: Samoopalacze-pomysł 30.06.06, 11:07
      kolor samoopalacza jeste czesto zalezny od skory, ph, skladu potu itp.
      Ten sam samoopalacz moze miec inny odcien na roznych osobach.

      Ja sama mam duze wymagania co do samoopalaczy i po przetestowaniu ilus tam
      przekonalam sie niestety do drozszych samoopalaczy. Mam kilka moich faworytow, a
      najciemniejszy byl Gelee Autobronzante Clarinsa. Musialam go uzywac bardzo
      oszczednie, bo ja wole delikatne ozlocenie. Samoopalaczem mozna sie tez smarowac
      dwukrotnie, jesli chcesz mocniejszy efekt. Przy zelowych, ladnie wchlaniajacych
      sie samoopalaczach nie bedzie plam.
      Czytalam gdzies dobre opinien o samoopalaczu Lancome, podobno tez jest dosyc
      ciemny efekt. Nawet mialam go w reku w sklepie ale sprzedawczyni stanowczo
      odradzila, ze bedzie za ciemny dla mnie.


    • justy1 Re: Samoopalacze-pomysł 30.06.06, 11:11
      możesz dobrązowić "opaloną" samoopalaczem skórę przy pomocy kosmetyków typu
      puder brązujący

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka