Dodaj do ulubionych

Moje najnowsze odkrycie - perfumy!

03.09.06, 16:40
Co jakis czas zakochuje sie w nowych perfumach- ale niezbyt czesto. Ostatnio
znalazlam nowa "milosc": Hypnose Lancoma! Jak dla mnie jest cudowny! To
Milosc od pierwszego "westchnienia" i wiem, ze dlugo bede mu wierna:)
A jakie sa Wasze aktualne typy?
Obserwuj wątek
    • tonieja77 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 16:43
      zgadzam się piękny zapah,według mnie podobny do gucci rush i pewnie dlatego mi
      się podoba bo w gucci jestem"zakochana"od lat:)
    • kaszkaszka Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 16:49
      A ja nienawidzę tego zapachu. Mdli mnie...
      • jasminar Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 16:54
        Od dawna SENSE ARMANI
      • tonieja77 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 17:22
        toś sie wypowiedziała w wątku o ulubionych perfumach:)wiwat!
        • tonieja77 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 17:23
          to było do kaszki:)
          • evil_woman666 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 11:58
            Żadne tam najnowsze odkrycie ale jedyne perfumy ktore mi sie podobaja i zawsze
            beda mi sie podobaly to Bruno Banani te rozowe :) Nawet za darmo bym innych nie
            chciala :) Pozdro
    • naina Armani - Code 03.09.06, 16:56
      Kuszący i zmysłowy...
      • goncia11 Perfumy 03.09.06, 19:02
        Dla mnie za drogie te perfumy, np. Hypnose Lancoma kosztuje 207 zł, a Code
        Armani- 175 zł. Na pewno są ładne. A może uzywacie tańszych, ale równie
        trwałych i ładnych. Ja używam Dolce Lady - Chatier(podróbka)-sa ładne, ale
        niezbyt trwałe.
        • ladyinblack Re: Perfumy 03.09.06, 20:02
          perfumy to chyba jedyny kosmetyk obecnie na który jestem w stanie wydać dużo
          kasy. Wszystkie tańsze wersje/ podróbki jakie spotkałam pchniały ładnie przez
          pierwsze 5 min a później albo znikały albo zaczynały po prostu śmierdzieć.
          No i mnie 30 ml perfum starcza chyba na rok.
          Obecnie "chodzi" za mną Hugo Boss Intense ale mam jeszcze zapasy Armani Mania i
          Deep Red Bossa (tak po pół buteleczkie każdego) więc kolejnych na razie rozsądek
          nie pozwala mi kupić nic nowego:)
          • goncia11 Re: Perfumy 03.09.06, 20:17
            A kupujecie w sklepie czy w internecie
            • zuziarozia Re: Perfumy 03.09.06, 20:28
              Ja też lubię Hugo Boss Intense- dostałam od brata , ale uwielbiam Kenzo
              Jungle . Nigdy nie kupuję perfum w Polsce ( za drogo) , mąż czasem wyjeżdza
              służbowo i kupuje na lotnisku , zazwyczaj zestawy miniaturek bo szybko mi sie
              nudzą zapachy. Uważam , że perfumy orginalne sa dużo trwalsze i starczają mi na
              bardzo długo. Dawniej używałam tanich i teraz doceniam te selektywne. Po
              przeliczeniu i tak mi wychodzi taniej gdybym kupiła kilka np. z avonu czy
              oriflame.
          • lola165 Re: Perfumy 03.09.06, 20:24

    • dziewczynazbagien Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 20:44
      nowa nina ricci.-cudowna!!!!!
      • goncia11 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 21:17
        A jak nazywają się te perfumy niny ricci
        • groszek75 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 10:51
          Nina
    • tipsiara Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 21:21
      aktualnie-Promesse Cacharel,słodkości!!
      • jasminar Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 22:12
        o jeszcze "podchodzi mi" BABY DOLL YSL :)
        W necie nigdy nie kupuje i wszystkim odradzam - wyłacznie podróby!!!!
        • tonieja77 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 10:53
          zależy gdzie kupujesz.nie generalizuj.
    • weronka77 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 22:26
      Ja mam stały;-)Kolekcja Alegorii Guerlain;-))
    • floridastory Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 22:30
      Calvin Klein : Obsession Night i Eternity Summer, mmmmmmm
      Zwykle CK Eternity. CK Obsession, ciezke, ale super....
      Hugo Boss. Laura Biagotti.Od trzech lat mi sie nie nudza....
      Kenzo Jungle, mam go juz dwa lata i wciaz nie moge sobie wyrobic o nim
      opinii :) Chyba go lubie.... ;)
      Clinique Happy, moze byc. Chociaz u nas jakby oklepany.... ?
      • schaetzchen Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 22:36
        Za mną chodzą Kenzo flower oriental i Valentino Absolu. Nie stac mnie na suknię
        od Valentino, to może chociaż perfumy sobie sprawię.
        A Hypnose jak dla mnie niekoniecznie. Pachną gumą balonową :)
        • slodzik1986 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 22:40
          :)
          • slodzik1986 Dolce&Gabbana Blue light 03.09.06, 22:41
            :)
        • ladyinblack Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 22:59
          czy ten kenzo oriental jest jeszcze gdzieś dostępny?? kiedyś bardzo go chciałam
          mieć ale jak już uzbierałam pieniądze to zniknął ze sklepów..
          • schaetzchen Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 17:19
            ladyinblack napisała:

            > czy ten kenzo oriental jest jeszcze gdzieś dostępny?? kiedyś bardzo go chciałam
            > mieć ale jak już uzbierałam pieniądze to zniknął ze sklepów..

            Nie stresuj mnie ! :) Ostatnio pytałam w sephorze na Marszałkowskiej i nie było,
            ale pani nie wspomniała nic o wycofaniu... Kurczę, trzeba się będzie udać na
            polowanie :)
    • julieet Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 23:19
      nie wiem czy takie najnowsze, ale dkny 'be delicious' mmmmniam:)
    • zp68 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 23:32
      Dla mnie w dalszym ciagu, odkryte pare miesiecy temu Fleur d'Oranger Serge'a
      Lutensa. Moja wielka milosc i na mnie, dziala na facetow. Jeden, z ktorym na
      codzien niezbyt dobrze zyje, zachwycal sie, ze takie piekne :) Francuz,
      zreszta. :)
      • marlena.k1 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 03.09.06, 23:57
        Echo -Davidoff
        • zoe28 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 00:18
          Ultraviolet Paco Rabanne - cudo !
    • daggy4 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 10:45
      Coco Mademoiselle chanel
      dopiero w tym roku mi sie spodobaly, chociaz sa w sprzedazy od 2001roku
      • wieslawa-siemiankowska Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 13:02
        Niezmiennie od pół roku " Euphoria" CK, na cieplejsze dni " Miss Dior Cheri"
        Diora. W ogóle lubię zapachy Diora- Dune,J adore, Pure Poison :)
        • wszczeliniesnu Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 13:28
          Calvin Klein- Obssesion Night
          Versace- Crystal Noir- małżonek twierdzi, że "pachną seksem"
          A ostatnio- Sarah Jessica Parker- Lovely- bardzo oryginalny, piękny zapach.
    • littlethings Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 17:03
      Pricilla Presley - Sommer cośtam ;P śliczne (niewiem jak sie pisze to imie ;))
      • littlethings Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 17:28
        PRISCILLA PRESLEY - indian summer
        :D
    • fr-edza Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 18:42
      Mexx Ice Touch :)
    • franzza Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 20:57
      Armani - Sensi (ulubione od dawna)
      a poza tym:
      Lancome - Miracle
      Davidoff - Echo
      DKNY - Be Delicious
      Avon - Pur Blanca :)

      Największe perfumowa porażka:
      Armani - Mania (wydawało mi się ze będzie mi się podobał, tymczasem od roku
      stoi na półce prawie nietknięta buteleczka)
      Poza tym Coco Madmoiselle - podobała mi się woda toaletowa, kupiłam w ciemno
      perfumowaną, nie wiedząc, ze różnią się trochę nutą zapachową.
    • nunuska1 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 21:07
      DIOR jadore--uwielbiam!!!
      • venus22 Re: Moje najnowsze odkrycie - perfumy! 04.09.06, 22:15
        Rowniez lubie Baby Doll. Lubie tez G. Ferre.

        Venus
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka