Dodaj do ulubionych

chcę kupić depilator!

08.01.07, 23:12
zepsuł mi się depilator - miałam philips satilelle.
Czy ktos może mi polecić jakiś dobry, najlepiej taki który dodatkowo goli.
Proszę o podanie dokładnych parametrów i przybliżonej ceny.

Dzięki
Obserwuj wątek
      • lola.b Re: chcę kupić depilator! 14.01.07, 15:54
        no wlasnie chcialam ci poradzic philps satinelle, bo sama taki mam. z tego co
        wiem, brauna raczej nie kupuj, bo on ma rzadziej rzomieszczone ten pesety, wiec
        sie bardziej musisz naharowac :)
          • glamourous Babyliss 16.01.07, 16:32
            Ja bardzo polecam depilator firmy Babyliss, taki blekitny z serii "diamonds"
            (niestety nie wiem jak sie dokladnie nazywa, bo siedze w pracy i nie mam teraz
            do niego dostepu - jesli chcesz, sprawdze w domu wieczorem i napisze)
            Jest malutki, leciutki, sliczniutki, ma dodatkowa nasadke do bikini i nasadke
            masujaca skore po depilacji, plus oczywiscie bardzo ladna kosmetyczka na
            depilator i akcesoria. Kupilam go glownie ze wzgledu na wrazenia wizualne (
            takie malutkie cacko ;-) ale jestem bardziej niz zadowolona, bo sprawuje sie
            bardzo dobrze (wczesniej mialam phillipsa, potem latalam na wosk do kosmetyczki)

• omniabulgari Re: Babyliss 16.01.07, 16:42
              a ja mam klasyczny tani braun za ok 80 zl i jestem zadowoloan- ten najprostszy
              Te drozsze maja wiecej penset, tu nei jest kwetia firmy a ceny ale u mnei z
              owlosieniem srendio wiec nie musze miec jakeigos z neiwiadomo iloma pensetami.
              Ale i braun i philips sa porownywalnei dobre, jezeli jednak jestes wymagajaca
              to zostaje kwestia modelu...a ja testowalam tylko ten jeden i dla mnei jest ok,
              nei ma przy nim golarki.
              • helga22 jaki model? 16.01.07, 23:25
                szukam jakiegos konkretnego modelu jeżeli to ma być braun, takiego który jest
                aktualnie nie za stary na rynku i jednocześnie trwały,
                • glamourous Re: Babyliss 17.01.07, 11:31
                  powaznie? to bardzo znana zachodnia firma produkujaca elektryczne kobiece
                  gadzety (suszarki do wlosow, zestawy do krecenia wlosow, prostownice, golarki,
                  przyrzady do masazu, depilatory, elektryczne zestawy do manikiuru, itp itd) i
                  na pewno istnieja na polskim rynku, bo sama kupilam sobie wlasnie w Polsce juz
                  kilka lat temu elektryczne walki do wlosow tej firmy, elektryczny przyrzad do
                  masazu celulitu, no i wlasnie depilator.

Ale rozumiem ze pewnie wolisz jakis popularniejsza marke depilatorow typu
                  philips czy braun.

Powiem Ci tylko ze mialam kiedys tez depilator philipsa, ale ten babyliss jest
                  o niebo lepszy.
                  • helga22 do glamourous 17.01.07, 23:51
                    wcale nie o to chodzi że wolę bardziej znaną markę tylko o to że trudno mi się
                    zdecydować przy takim wyborze i też z tego powodu że jest to już poważniejszy
                    wydatek,

napisz mi proszę jaki to jest dokładnie model,

ile kosztuje,

i czy znajdę go w markecie?
                    • glamourous Re: do glamourous 22.01.07, 17:37
                      helga, nie odpowiedzialam Ci od razu, bo watek "upadl".

Wiec tak : marka Babyliss, model Miniliss, to najmniejszy depilator jaki
                      widzialam, jest malutki, ale baaardzo wydajny i skuteczny : ma dwa rzedy
                      gestych peset dwie glowice rotacyjne i krecace sie w odwrotnym kierunku. Masz
                      tu link :

www.babyliss.com/uk/produits_epilation.php
                      Kupilam go w Euro AGD i nie mam pojecia czy kupisz go w markecie. Ale Euro agd
                      to duza siec sklepow, sa w kazdym wiekszym miescie w galeriach handlowych, wiec
                      nie powinno byc problemu.
                      Niestety nie mam pojecia ile kosztowal, bo nie ja placilam (kiedy to nie ja
                      siegam do portfela cena szybko wylatuje mi z pamieci ;-)
    • m_lena102 Re: chcę kupić depilator! 22.01.07, 18:12
      Ja ma Philipsa - satin ice optima . to taki z nakładką , którą trzyma się w
      zamrażalniku i podczas depliacji ta zimna końcówka zniaczula i łagodzi
      podrażniania. Dla mnie ten depilator jest rewelacyjny. Ja mam bardzo mocne
      włosy (te co trzeba i te co nie trzeba...) , gdy wcześniej miałam zwykły
      depilator , to ból podczas depilacji był dla mnie nie do wytrzymania . Po
      depilacji miałam przez 2 dni takie czerwone kropki po włoskach. Ten depilator
      naprawdę rozwiązał mój problem, nie boli tak bardzo i na drugi dzień nie mam
      żadnych śladów.
      Ten depilator ma dodatkowo golarkę i taką nakładkę od ścierania skóry (żeby
      zapobiegać wrastaniu włosków). Kosztował mnie ok. 260 , ale to było ponad 2
      lata temu, teraz jest chyba tańszy...
      • helga22 Re: chcę kupić depilator! 23.01.07, 23:39
        może to jednak powinien być jakiś prosty depilator bez tych wszystkich bajerów
        zwiększających ryzyko zepsucia się, a tylko depilujący?

tylko jaki konkretnie?

poprzedni miałam 8 lat więc już chyba nie opłaca sie naprawiać?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka