Gość: emkal IP: 212.160.106.* 17.05.03, 12:19 czesc Dziewczyny Co sadzicie o perfumach Lacoste?Znacie je? Mialam okazje zapoznac sie z nimi ostatnio w perfumerii i nie ukrywam,spodobaly mi sie bardzo.Czekam na Wasze opinie! pozdrawiam emkal Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anika84 Re: Lacoste IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 17.05.03, 22:19 ja zakochałam się w reklamie męskich LACOSTE:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patrycja24 Re: Lacoste IP: *.acn.waw.pl 18.05.03, 21:35 wlasnie jutro kupuje mezowi nowy zapach Lacoste jest super!!!!!!!!!!! a w perfumeri wyroznienie jako No 1:) Odpowiedz Link Zgłoś
ashanti5 Re: Lacoste 19.05.03, 11:39 Czy to są te perfumy, które pachną PEWEXem? Ile one kosztują? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iwona Re: Lacoste IP: 195.94.201.* 19.05.03, 12:04 Ja zakochałam się w tych perfumach od pierwszego "wąchnięcia", są śliczne i zamierzam nabyc jak tylko będę miała przypływ gotówki Odpowiedz Link Zgłoś
luloo1 Re: Lacoste 19.05.03, 14:10 Mnie podobają się średnio.Przypominają mi "Champs Elysees" Guerlaina. Cos jest w nich potem słodkiego, przekwiatowanego. Odpowiedz Link Zgłoś