IP: 212.160.106.* 17.05.03, 12:19
czesc Dziewczyny

Co sadzicie o perfumach Lacoste?Znacie je?
Mialam okazje zapoznac sie z nimi ostatnio w perfumerii i nie
ukrywam,spodobaly mi sie bardzo.Czekam na Wasze opinie!

pozdrawiam
emkal
Obserwuj wątek
    • Gość: anika84 Re: Lacoste IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 17.05.03, 22:19
      ja zakochałam się w reklamie męskich LACOSTE:)
      • Gość: patrycja24 Re: Lacoste IP: *.acn.waw.pl 18.05.03, 21:35
        wlasnie jutro kupuje mezowi nowy zapach Lacoste
        jest super!!!!!!!!!!!
        a w perfumeri wyroznienie jako No 1:)
        • ashanti5 Re: Lacoste 19.05.03, 11:39
          Czy to są te perfumy, które pachną PEWEXem? Ile one kosztują?
    • Gość: Iwona Re: Lacoste IP: 195.94.201.* 19.05.03, 12:04
      Ja zakochałam się w tych perfumach od pierwszego "wąchnięcia", są śliczne i
      zamierzam nabyc jak tylko będę miała przypływ gotówki
    • luloo1 Re: Lacoste 19.05.03, 14:10
      Mnie podobają się średnio.Przypominają mi "Champs Elysees" Guerlaina. Cos jest
      w nich potem słodkiego, przekwiatowanego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka