Dodaj do ulubionych

Gdzie w Warszawie?

24.06.07, 14:46
Bylam w Elite i sama niewiem czy dobrze czy zle? niby wypadly ale sa placki
ktore pozostaly... pozatym bylam niby na glebikim bikini i niewiem czy
zostalo wykonane jakos wyjatkowo gleboko... czy moglybyscie pomoc i wskazac
gabinet ktory naprawde ma pozytywne opinie. Dzieki z gory
Obserwuj wątek
    • tisanee Re: Gdzie w Warszawie? 24.06.07, 14:49
      ja moge polecic Body Laser na Smolnej (nie działaz byt długo, ale są dosyc
      dokąłdnie, choc ostatnio w moim przypadku nieco mnie, trzeba samemu zwracac
      uwagę na wszystko i pokazywac palcem miejsca, które zostały opuszcone).
      To samo jesli chodzi o Studio Laser (jesli poprosisz o lusterko i wszystko
      będziesz kontrolować to będzie ok), ale atmosfera jest tam duzo gorsza niz w
      Body Laser i czuje sie spore skrępowanie, poza tym za każdym razem zabieg
      wykonuje inna osoba...
      • alcjas Re: Gdzie w Warszawie? 24.06.07, 14:57
        a widzisz.. dzieki za odpowiedz. wlasnie w tym tygodniu chcialam sie wybrac na
        lydki bo na bikini z tego co obserwuje to chyba za wczesnie. Co do lusterka to
        rozumiem ze to wlasnie sugestia co do dokladnego wykonania bikini... hmm
        calkiem niezly pomysl. Co do elite nie moge powiedziec ze bylo nie milo,
        wszyscy przesympatyczni ale wlasnie niewiem co do jakosci... a moze tak
        poprostu powinno byc... ze te placki zostaja?
        • kicia99913 Re: Gdzie w Warszawie? 25.06.07, 10:50
          Ja chodze do Bodylaser na Smolnej i mogę spokojnie polecić. Fajny sympatyczny
          personel i wykonuja dokładnie zabiegi, w moim odczuciu oczywiscie.Poza tym wiem,
          że jesli jest cos niedostrzelonego to mozna pojsc do gabinetu i nie robią
          problemów z dostrzałem .Jestem po pierwszym zabiegu na łydki i widze efekty wiec
          jest ok. Ja chodzę do brunetki, wiem, że jest jeszcze druga pani. A tak na
          marginesie jesli zostanie jakas kępka bądz dwie to wydaje mi się , że nie ma co
          robić tragedii. Jesteśmy tylko ludzmi więc Tisanee zastnów sie czy Ty zawsze
          robisz tak wszystko perfekcjonalnie.
          • tisanee Re: Gdzie w Warszawie? 25.06.07, 11:46
            Chyba mnie źle zrozumiałaś;) Nikomu niczego nie zarzucam ani nie mam pretensji,
            rozumim, że nie wysztko mozna zauważyć, tym bardzioj jeeśli ciało jest gładko
            ogolone to niewiadomo gdzie te włoski dokładnie rosną, tzn. jak duży jest
            obszar, to wiem tylko ja, dlatego jeśli kosmetyczka coś omija nie oburzam się i
            nie krzyczę z pretensjami, tylko proszę, żeby zrobiła jeszcze w tym czy tym
            miejscu. Dokładnośc jest moim zdaniem naprawdę niezwykle ważna w tym przypadku,
            bo są to (przynajmniej dla mnie) ogromne pieniądze za takie zabiegi i wolałabym
            byc z nich jednak usatysfakcjonowana w 100% a nie później wkurzać się, że
            został gdzieś jakis placek niewydepilowany...
            • kicia99913 Re: Gdzie w Warszawie? 25.06.07, 12:40
              W zupełności się z Tobą zgadzam. Dokładnośc jest bardzo istotną rzeczą ale
              czasem nieświadomie przeoczy sie jakis niewielki fragment, dlatego ja osoby,
              ktore wykonują zabiegi depilacji rozumiem. A z tego co wiem podczas zabiegu nie
              jest dobrze jesli strzela sie drugi raz w to samo miejsce bo można poparzyć (
              tak mnie przynajmniej poinformowano ). Po tym w jaki piszesz na forum wydaje mi
              się, że raczej jestes osobą młodą i może dlatego masz takie podejście, ( mam na
              mysli forme w jakiej piszesz), bo nie do konca jest ona grzeczna. Poza tym jesli
              trafiłabys do takiego salonu jak ja wczesniej , gdzie był strzał robiony co
              centymetr to byś doceniła Bodylaser. I nie gniewaj się za ten nawias . ;o)
              • tisanee Re: Gdzie w Warszawie? 25.06.07, 14:23
                Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "forma w jakiej piszesz"... A co do mojego
                wieku, az tak młoda nie jestem, chociaz to zalezy jak na to patrezć. Mam 25
                lat, więc sama oceń;)
                Bodylaser równiez nie jest dla mnie pierwszym gabinetem, do którego trafiła.
                Wczęsniej byłam az w trzech innych (co prawda do dwóch pierwszych nie mam
                żadnych zastrzeżeń, ale przerwałam tam zabiegi z powodu braku pieniędzy w
                ówczesnym czasie i juz tam nie wróciłam). Poprzednio byłam w Studio Laser,
                zadowolona do końca nie byłam, dlatego zmieniłam na Bodylaser, do którego nie
                mam zastrzeżeń i tak jak napisałam wcześniej rozumiem, że można cos przeoczyc,
                dlatego samam tez starm sie o to cbać (aby tych przeoczeń nie było).
                Co do kilkakrotnego strzału laserem w jednym miejscu nie wiem do końca jak to
                jest... We wcześniejszych gabinetach mówiono mi, że nie powinno sie, ale w
                Bodylaser za pierwszym razem kosmetyczka samam z siebie kilka (tzn. nie więcej
                niz 3 razy) strezlala w jedno miejsce i nic sie nie stało. Jeśli moc jest słaba
                i ja nic nie czuję, to można ją przeciez powiększyć i jeszcze raz zaatakowac
                dane miejsce.
                Poza tym ja nie zwracam jej uwagi, żeby jeszcze raz gdzieś przyłożyła laser,
                jeśli juz to zrobiła. Jedynie w ypadku jeśli jakąś częśc, jakis kawałek
                pominie... A to chyba rówznica;)
                więc mowy o poparzeniu nie może być...
                    • simperium1 Re: Gdzie w Warszawie? 25.06.07, 20:46
                      jak to nie ma znaczenia czy sie strzela wiele razy w jedno miejsce? Wolne
                      żarty. Oczywiście ,ze ma to znaczenie. Kurde moje wlosy tak sie mocno
                      przypalały ,że aż dymiło i czułam zapach spalonych włosów. Jak by mi
                      kosmetyczka strzelała kilka razy w to samo miejsce to chyba bym zeszła z tego
                      świata. Nawet nie chce o tym mysleć.
                      A jak Ci robią małymi dawkami to pewnie ,że mogą strzelać w jedno i to samo
                      miejsce nawet 1000 razy i cie nie poparzą bo w ogóle laser nie zadziala na
                      wlosy. Po co chodzic na depilacje i robic malymi dawkami. To wywalanie kaski.
                      Nie moge czytać jak niektore z was sluchaja bzdur i jeszcze je powtarzaja jako
                      ekspertki. Oczywiste jest i logiczne. Im mocniejsza dawka tym lepszy efekt.
                      Wiec nie dajcie sobie mydlic oczu i żądajcie mocnych dawek- albo zmieńcie
                      miejsce.
    • nadina4 Re: Gdzie w Warszawie? 26.06.07, 16:29
      Polecam salon kosmedica.Robiłam w nim parę już zabiegów i jest ok.Efekty są
      większe niż przypuszczałam. Naczytałam się na forum o dużym bólu przy
      depilacji,a wcale mnie tak nie bolało.Obsługa bardzo miła, miejsce bardzo
      przyjemne. Wiem ,ze pani wykonujaca zabiegi ma wieloletnią praktykę. Szczerze
      zachęcam.
    • bozenka52 Re: Gdzie w Warszawie? 26.06.07, 17:23
      Byłam w dwóch salonach w Warszawie- chodziło mi o 3 czesci- bikini pachy i
      łydki. Na łydkach miałam takie sobie włosy ale w gabinecie zapewniono mnie ,że
      jak najbardziej poskutkuje. Zrobiono mi wszystko. Ale łydki odrosły i czułam
      się oszukana. Potem poczytałam o bardzo dobrych opiniach o Studio Laser i tam
      też się udałam. Atmosfera była przemiła- udzielono mi bardzo obszernych
      informacji i zaproponowano,że na łydkach zrobią bezpłatną próbę większą niż
      normlanie żebym mogła sobie obserwować ten zrobiony fragment. Tak mi to się
      spodobało. Bardzo uczciwie. Nikt mnie nie naciągał i nie obiecywał gruszek na
      wierzbie. Pozatym wyjaśniono mi wiele rzeczy o których we wcześniejszym
      gabinecie nikt ne wspomniał. Rozpatrywano mnie bardzo indywidulanie. Z
      internetu wiedziałam ,że są liderem w tej branży i pracują najdłużej w Polsce.
      Dlatego ja polecam to studio. Przyznam się ,że mam do nich daleko ale wolę
      dojechać niż być źle obsłużona. Mimo wszystko ja polcam Ci wziąć znieczulenie.
      Pierwszy raz męczyłam się bez niego a potem jak zostałam znieczulona w Studio
      Laser to ból był nieporównywalnie mniejszy. A po co sie męczyć?
      • minimaxi4 Re: Gdzie w Warszawie? 26.06.07, 18:36
        no właśnie Bożenka napisz mi coś więcej o znieczuleniu. Chciałabym się wybrać
        do Studia Laser na pachwinki. Czytałam na forum ,ze w Body laser nie bardzo
        polecają emle i ze ją źle stosuja i że nie działa i jej nie polecają i że babki
        sie wypowiadały z emla czy bez emli tak samo bolało. A że osoby które były w
        Studiu Laser są bardzo zadowolone ze znieczulenia. Prosze napisz mi więcej
        rzeczy na temat emli i czy rzeczywiście skutkuje i jak ją stosowałaś. Tak się
        boję tej depilacji. Mieszkam w Płocku- trochę daleko ale specjalnie chcę
        przyjechać do Warszawy i to zrobic w sprawdzonym gabinecie żeby potem nie
        płakać i nie żałować. Tylko chyba przedtem musze siedzieć długo z tą emlą
        słyszałam ,że 1,5 godziny. Ale trudno posiedzę, żeby tylko nie bolało. Mam
        wrosty po depilacji depilatorem - myślisz ,że laser na nie podziała i je
        usunie? Napiszę do Ciebie na privat ok? proszę odpisz na privat. Pozdrawiam i z
        góry dziękuję
    • poterala Re: Gdzie w Warszawie? 27.06.07, 16:59
      Powiem jedno w Warszawie jest duzo dobrych gabinetów i wam zazdroszcze. Jestem
      z Łodzi i specjalnie dojezdzam do Warszawy. W Łodzi nie ma takich usług a nawet
      jak cos jest to jakośc obługi i sprzętu mierna. Także na pewno można coś
      dobrego wybrac w stolicy. Chodze na depilację do Studia Laser na Kakowskiego.
      Jestem bardzo zadowolona. Duży profesjonalizm i duże doświadczenie. Nie czuc
      takiego naciągania.Jezeli coś budzi wątpliwości Panie robią darmowe próby żeby
      można sobie samemu poobserwowac. Podoba mi się takie podejscie. Pozatym miałam
      na brodzie 2 włosy i Pani strzeliła mi je za darmo- nawet sama zaproponowała.
      A co do tych małych kępek odrastających to też uwazam ,że jesteśmy ludzmi i nie
      ma co przesadzac.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka