Dodaj do ulubionych

Bardzo blada cera i solarium

09.07.07, 09:12
Mam problem. Mam niesamowicie bladą skórę, opalam się na czerwono (brrrr) i
tak mysle czy jest dla mnie jakies wyjscie. Przy takiej bladej skorze kuse
letnie ubranka wygladaja nie tak fajnie, a przy czerwonej tym bardziej :( Czy
solarium cos mi da? Czy sa jakies kosmetyki minimalizujące czerwonosc skóry?
samoopalacze tez raczej odpadaja bo nie wydaje mi sie zawsze ze i tak spod
nich wyłazi mojA bladosc i wyglada to raczej jak posmarowanie sie czyms
żółtym lub pomarańczowym. Czy jest dla mnie jakas szansa??
Obserwuj wątek
    • justy1 Re: Bardzo blada cera i solarium 09.07.07, 09:40
      opalenizna z solarium będzie tak samo czerwona, jak ta od słońca.
      lepiej użyj balsamów brązujących- dają bardziej naturalny efekt, niz
      samoopalacze.
      • ciekawa.amanda Re: Bardzo blada cera i solarium 09.07.07, 11:54
        dokładnie, balsamy brązujące to świetna rzecz, ja też nie mogę chodzić na
        solarium bo mam bardzo bladą cerę i do tego pieprzyki...niestety. Zatem w moim
        przypadku odpada smażenie się na słońcu czy w solarium. Ale na szczęście są
        balsamy, ostatnio używam dove summer glow i muszę przyznać że jestem z niego
        bardzo zadowolona nadaje ładny, delikatny kolor opalenizny. jest to dla mnie
        dobre rozwiązanie aby nie świecić w lato bladą skórą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka